تلگرام سرزمین های دور

با سلامی دوباره خدمت عزیزان سرزمین های دور

با توجه به راه اندازی سایت سرزمین های دور و مخاطبان بسیارش، نیاز به درگاهی برای ارتباط مستقیم با تک تک همراهان این سایت احساس می شُد.

از این رو تصمیم بر این شد تا کانال تلگرام سرزمین های دور را راه اندازی کنیم تا بتوانیم به طور مستقیم با تک تک شما عزیزان، از طریق گوشی هوشمند شما در ارتباط باشیم.

تلگرام سرزمین های دور

در کانال تلگرام سرزمین های  دور، نکات معنوی، مطالب آموزنده، تجربیات معنوی، اطلاع رسانی و اخبار سایت و آنچه که در سایت موجود است را با هم مطالعه خواهیم کرد…

ارتباط با کانال سرزمین های دور از طریق موبایل: در گوشی اندروید و یا آیفون خود، برنامه تلگرام را نصب کنید. سپس جمله  sarzaminhayedoor@ را برای یکی از دوستان خود ارسال نمایید. و سپس با کلیک بر روی  جمله ارسال شده میتوانید به کانال تلگرام ما متصل شوید.

ارتباط با کانال سرزمین های دور از طریق مرورگر موبایل: در مرورگر فایر فاکس و یا کروم گوگل خود، آدرس رو به رو را تایپ نمایید: www.telegram.me/sarzaminhayedoor   سپس آدرس را تایید نمایید ، مرورگر شما برنامه تلگرام را به شما پیشنهاد میکند. با انتخاب برنامه تلگرام میتوانید به کانال ما متصل شوید.

به روز نبودن برنامه تلگرام گوشی شما: اگر برنامه تلگرام گوشی شما آپدیت نباشد و یا از نسخه قدیمی تلگرام استفاده کنید، کانال سرزمین های دور و یا هر کانال دیگری در تلگرام برای شما باز نخواهد شد، از این رو با آپدیت کردن برنامه تلگرام خود میتوانید کانال های محبوب خود را مشاهده نمایید.

میتوانید کانال سرزمین های دور را به دوستان خود نیز معرفی نمایید. با تشکر.

سرزمین های دور، یک راهنما در مسیر معنوی

%d8%aa%d9%84%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85-%d8%b3%d8%b1%d8%b2%d9%85%db%8c%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%af%d9%88%d8%b1

 

کامنت‌ها بسته هستند.