صفحه اصلی درباره سایت

درباره سایت

 

sertyhnبه نام خداوند جان و خرد ، که از او اندیشه برتر نگذرد . خدایی که هر چه هستیم از اوست و به هر آنچه میرسیم ، جز او نیست.

در این بخش ، ابتدا به تاریخچه سایت ، سپس علت نام گذاری سایت با نام سرزمین های دور، و بعد خط مش و اهداف سایت  و در انتها به بهترین روش مطالعه سایت خواهیم پرداخت .

تاریخچه : در سال ۹۱ ، وبلاگ سرزمین های دور با اصرار یکی از دوستان راه اندازی شد ، مطالب نوشته میشد و تنها یک مخاطب داشت. رفته رفته به یک وبلاگ پر بازدید تبدیل شد . به علت محدودیت نوشتن مطالب در وبلاگ ، تصمیم بر این شد که وبسایت سرزمینهای دور را راه اندازی کنیم،وب سایتی که هم اکنون شما مهمان آن هستید .

نام گذاری : نام سرزمین های دور ، از این رو برای وب سایت انتخاب شد که شما را یاد مکانی در دور دست ها بیانداز د، به یاد سرزمینی که به آنجا تعلق داریم ، از آنجا آمده ایم و به آنجا نیز بر خواهیم گشت .

انسان و خداما که هستیم ؟

ما یک فرقه و یا یک آیین نیستیم ، نام این وب سایت سرزمین های دور است ، اما این وب سایت به هیچ عنوان به نام خود نمی بالد و نام خود را تبلیغ نمیکند ، مدیران این سایت تنها یک انسان هستند نه یک استاد معنوی بی قید و شرط . هدف ما از راه اندازی این وب سایت این نبوده که بر بالایی بنشینیم و مخاطبان سایت ما رو استاد صدا کنند و ما هم مانند پیر گوشه گیری آن ها را گه و بیگاه راهنمایی کنیم . بلکه همان طور که شاهد آن بودید ، ساده و بی ریا در کنار شما بودیم و خواهیم بود و این یک حس انسان دوستانه است و بس . مدیران فعلی سایت عبارت اند از : خانم جویا(انرژی درمان و مشاور در رسته معنوی)،خانم درویش(استاد دانشگاه در رشته عرفان اسلامی و ادبیات)،آقای شهاب که در زمینه ی خود شناسی و خدا شناسی و خواب و رویا فعالیت دارند.

گل بهارییی

اهداف سایت :

هدف ما از بارگذاری مطالب در این سایت ، این نیست که افکار مورد نظر را خود را به شما تحمیل نماییم . زیرا بر این باور هستیم انسان ها باید طبق نیاز ها و ضعف های خود مسیر معنوی را آغاز نمایند و ادامه دهند . از این رو مطالبی که در این سایت مشاهده میکنید دارای تنوع بالایی هستند . از مثبت نگری ، انرژی درمانی ، خواب و رویا ، دین شناسی و اسلام شناسی تا مباحثی از قبیل ذهن و مباحث فیزیک و متافیزیک و مطالب آموزنده دیگر را شامل میشود . علت این تنوع بالا مطالب این است که بینش مورد نظر و مورد نیاز را به شما عزیزان اعطا نماییم .

پس هدف ما ابتدا اعطای بینش به شما و سپس همراهی شما در پیمودن  مسیر معنوی است . از این رو هم از طریق ایمیل و هم از طریق بخش دیدگاه های هر پست میتوانید تمامی سوالات خود را مطرح نمایید و در کوتاه ترین زمان پاسخ را دریافت کنید .

لازم به ذکر است که سایت سرزمین های دور مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و تحت نظارت مرکز ثبت دامنه های ملی ایران NIC فعالیت داشته و دارد .

بهترین روش برای مطالعه ی سایت :

عزیزان از طریق های مختلفی با سایت آشنا میشوند ، اما شاید این سوال برایتان به وجود بیاید که چگونه سایت را مطالعه کنیم ؟

اگر جستجو گر مطالب معنوی هستید پیشنهاد ما این است که مطالب را از آخرین پست بخوانید و به ترتیب تا اولین پست این روند را ادامه دهید و سوالات و ابهامات خود را در بخش نظرات هر پست و یا از طریق ایمیل شخصی مطرح نمایید . تجربه ی چند ساله ما نشان داده است که اشخاصی که مطالب را با دقت و به طور دقیق مطالعه کرده اند  ، پیشرفت معنوی چشمگیری داشته اند .

در مورد مطالعه از طریق کتاب ، کتابهای متنوعی در بخش کتابخانه قرار داده شده است ، ابتدا توضیح و شرح کتاب را بخوانید و سپس مطابق با نیاز خود کتاب را دانلود نمایید .

با تشکر از همراهی شما عزیزان.

دیدگاه(3)

  1. سلام دوستان بنده تازه این سایت رو پیدا کردم دنبال چیزی میگشتم ولی خیلی مطالب زیباست

دیدگاه ها بسته است.