صفحه اصلی داستان آفرینش جهان

داستان آفرینش جهان

در این بخش مستندی را با یک دیگر مشاهده خواهیم کرد ، که داستان آفرینش زمین را مورد بررسی قرار میدهد ، مستندی که پیش رو داریم یک مستند کامل با زیر نویس فارسی و دوبله فارسی میباشد ، که بسیار بسیار جالب و دیدنی است ، به عنوان مثال جهان قبل از انفجار بینگ بنگ اول ، به اندازی یک نخود بوده است . و البته گفته های این مستند علمی است . همچنین مستند آفرینش جهان، به خوبی به سوالات شما پاسخ میدهد ، به عنوان مثال این سوالات را مطرح میکند ؟ قبل از آفرینش خداوند مشغول چه کاری بوده است ؟ همچنین این مستند به بررسی داستان آفرینش جهان از دید قرآن و گفته های امامان و گفته های دانشمندان بزرگ مانند استیون هاوکینگ و گفته های دانشمندان ایرانی همانند ملاصدرا و … میپردازد . همچنین زمان حضرت آدم را نیز مورد بررسی قرار داده … لب مطلب اینکه چیزی از دید این مستند برای شما پنهان و گنگ نمانده است  ، مشاهده این مستند زیبا را به همه ی شما عزیزان پیشنهاد میکنیم .

امید که برایتان مفید باشد .مستند آفرینش جهان،قسمت اولمستند آفرینش جهان،قسمت دوممستند آفرینش جهان،قسمت سوممستند آفرینش جهان،قسمت چهارممستند آفرینش جهان،قسمت پنجممستند آفرینش جهان،قسمت ششم،سیاره زمینمستند آفرینش جهان،قسمت هفتم،پیدایش حیاتمستند آفرینش جهان،قسمت هشتم،بشرهای نخستینمستند آفرینش جهان،قسمت نهم،خلقت آدممستند آفرینش جهان،قسمت دهم،کابالا و پایان تاریخشدیدگاه(۳)

 1. با سلام
  در ادامه مستند داستان آفرینش جهان، مجموعه مستند داستان تمدن به روایت قرآن و ائمه طاهرین علیهم السلام ساخته شده است که آدرس و لینک دانلود آن تقدیم می شود.
  امید است درراستای نشر علوم و معارف اسلامی این مستند را نیز در ادامه مستند داستان آفرینش جهان قرار دهید.
  با آرزوی توفیق روز افزون
  www. ejad.blogsky.com
  http://www.aparat.com/arian152

  1. ممنون از شما دوست عزیز . بسیار سپاس گذار

دیدگاه ها بسته است.