صفحه اصلی درباره سایت

درباره سایت

 

sertyhnبه نام خداوند جان و خرد ، که از او اندیشه برتر نگذرد . خدایی که هر چه هستیم از اوست و به هر آنچه میرسیم ، جز او نیست.

در این بخش ، ابتدا به تاریخچه سایت ، سپس علت نام گذاری سایت با نام سرزمین های دور، و بعد خط مش و اهداف سایت  و در انتها به بهترین روش مطالعه سایت خواهیم پرداخت .

تاریخچه : در سال ۹۱ ، وبلاگ سرزمین های دور با اصرار یکی از دوستان راه اندازی شد ، مطالب نوشته میشد و تنها یک مخاطب داشت. رفته رفته به یک وبلاگ پر بازدید تبدیل شد . به علت محدودیت نوشتن مطالب در وبلاگ ، تصمیم بر این شد که وبسایت سرزمینهای دور را راه اندازی کنیم،وب سایتی که هم اکنون شما مهمان آن هستید .

نام گذاری : نام سرزمین های دور ، از این رو برای وب سایت انتخاب شد که شما را یاد مکانی در دور دست ها بیانداز د، به یاد سرزمینی که به آنجا تعلق داریم ، از آنجا آمده ایم و به آنجا نیز بر خواهیم گشت .

انسان و خداما که هستیم ؟

ما یک فرقه و یا یک آیین نیستیم ، نام این وب سایت سرزمین های دور است ، اما این وب سایت به هیچ عنوان به نام خود نمی بالد و نام خود را تبلیغ نمیکند ، مدیران این سایت تنها یک انسان هستند نه یک استاد معنوی بی قید و شرط . هدف ما از راه اندازی این وب سایت این نبوده که بر بالایی بنشینیم و مخاطبان سایت ما رو استاد صدا کنند و ما هم مانند پیر گوشه گیری آن ها را گه و بیگاه راهنمایی کنیم . بلکه همان طور که شاهد آن بودید ، ساده و بی ریا در کنار شما بودیم و خواهیم بود و این یک حس انسان دوستانه است و بس . مدیران فعلی سایت عبارت اند از : خانم جویا(انرژی درمان و مشاور در رسته معنوی)،خانم درویش(استاد دانشگاه در رشته عرفان اسلامی و ادبیات)،آقای شهاب که در زمینه ی خود شناسی و خدا شناسی و خواب و رویا فعالیت دارند.

گل بهارییی

اهداف سایت :

هدف ما از بارگذاری مطالب در این سایت ، این نیست که افکار مورد نظر را خود را به شما تحمیل نماییم . زیرا بر این باور هستیم انسان ها باید طبق نیاز ها و ضعف های خود مسیر معنوی را آغاز نمایند و ادامه دهند . از این رو مطالبی که در این سایت مشاهده میکنید دارای تنوع بالایی هستند . از مثبت نگری ، انرژی درمانی ، خواب و رویا ، دین شناسی و اسلام شناسی تا مباحثی از قبیل ذهن و مباحث فیزیک و متافیزیک و مطالب آموزنده دیگر را شامل میشود . علت این تنوع بالا مطالب این است که بینش مورد نظر و مورد نیاز را به شما عزیزان اعطا نماییم .

پس هدف ما ابتدا اعطای بینش به شما و سپس همراهی شما در پیمودن  مسیر معنوی است . از این رو هم از طریق ایمیل و هم از طریق بخش دیدگاه های هر پست میتوانید تمامی سوالات خود را مطرح نمایید و در کوتاه ترین زمان پاسخ را دریافت کنید .

لازم به ذکر است که سایت سرزمین های دور مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و تحت نظارت مرکز ثبت دامنه های ملی ایران NIC فعالیت داشته و دارد .

بهترین روش برای مطالعه ی سایت :

عزیزان از طریق های مختلفی با سایت آشنا میشوند ، اما شاید این سوال برایتان به وجود بیاید که چگونه سایت را مطالعه کنیم ؟

اگر جستجو گر مطالب معنوی هستید پیشنهاد ما این است که مطالب را از آخرین پست بخوانید و به ترتیب تا اولین پست این روند را ادامه دهید و سوالات و ابهامات خود را در بخش نظرات هر پست و یا از طریق ایمیل شخصی مطرح نمایید . تجربه ی چند ساله ما نشان داده است که اشخاصی که مطالب را با دقت و به طور دقیق مطالعه کرده اند  ، پیشرفت معنوی چشمگیری داشته اند .

در مورد مطالعه از طریق کتاب ، کتابهای متنوعی در بخش کتابخانه قرار داده شده است ، ابتدا توضیح و شرح کتاب را بخوانید و سپس مطابق با نیاز خود کتاب را دانلود نمایید .

با تشکر از همراهی شما عزیزان.

دیدگاه(۳)

  1. سلام لطفأآدرس تلگرامتون رو بزارید ممنون

  2. سلام دوستان بنده تازه این سایت رو پیدا کردم دنبال چیزی میگشتم ولی خیلی مطالب زیباست

دیدگاه ها بسته است.