صفحه اصلی کتابخانه سرزمین های دور

کتابخانه سرزمین های دور

نام کتاب : پیام گمگشته

توضیحات : کتاب پیام گمگشته، کتابی است بر اساس عرفان بومیان استرالیا نوشته مارلو مورگان و ترجمه فرناز فرود. این افراد معتقد هستند که تمام چیزها روی زمین بنا به دلایلی وجود دارند و هر چیزی هدفی دارد، هیچ پیش آمد و موجود نامناسب یا تصادفی وجود ندارد. هدف زندگی گیاهی، تغذیه حیوانات و انسان ها و پا بر جا نگهداشتن خاک و اقزایش زیبایی و متعادل کردن جو زمین است. هدف زندگی حیوانی صرفا تغذیه انسان نیست و اما در مواردی ضوری این وظیفه را میپذیرد، هدف حیوان این است جو را متعادل نگه دارد و همراه و آموزگار انسان باشد. و …. برای مطالعه خلاصه ای از این کتاب میتوانید فایل زیر را دانلود کنید و اگر لازم دیدید این کتاب را از کتابخانه های سراسر کشور خریداری نمایید.

دانلود کتاب : پیام گُمگشته


نام کتاب : آخرین راز شاد زیستن

توضیحات : کتاب آخرین راز شاد زیستن، نوشته اندرو متیوس، ترجمه وحید افضلی راد میباشد. کتاب آخرین راز شاد زیستن، هم اکنون در حال چاپ و نشر میباشد، از این رو برای احترام به نویسنده و ناشر این اثر، خلاصه ای از این کتاب را برای شما را قرار داده ایم تا بتوانید به ذهنیتی از این اثر ماندگار برسید و اگر صلاح دیدید کتاب را خریداری نمایید.

میتوانید با دانلود کتاب به خلاصه آن پی ببرید. مطالعه این اثر را به شما پیشنهاد میکنیم.

دانلود کتاب : آخرین راز شاد زیستن


نام کتاب : سیر و سلوک زائر ترسا

توضیحات : کتاب سیر و سلوک زائر اثر جان بانی‌ین از شاهکارهای عرفانی ادبیات انگلیس است که در قالب کنایات و استعارت و تشبیهات بیان شده و نموداری است از :
تلاش روح انسان در جدال با زندگی، برای عبور از فراز و نشیبهای دوران حیات، و رسیدن به وادی رستگاری و تقدس، و شرح مخاطرات و مخافات، غم‌ها و شکست‌ها و ناامیدی‌ها یا موفقیت‌‌هایی که پیش می‌آید؛ این روح در این جدال گاه ناامید است و گاه امیدوار.
جان بانی ین پرسش‌هایی چون«بودن انسان»و«اینکه از کجا آمده»و «به کجا می‌رود»«و«صلاح و رستگاری او چیست؟»طرح می‌کند و آن‌گاه با تمسک به آیات انجیل عهد عتیق و جدید به آنها پاسخ می‌دهد.وی از زبان‌ شخصیت‌های کتاب مقدس سخن می‌گوید و در واقع«مزامیر»،«رسائل‌ پولس رسول»،«غزل‌های سلیمان»و«سفر پیدایش»را تأویل می‌کند. که میتوان گفت پاسخ من و شما به پاسخ هر یک از این پرسش ها نیازمندیم .

دانلود کتاب : سیر و سلوک زائر ترسا


 

نام کتاب : کلیات ، نکات و انجام تکنیک رهایی احساسات EFT

توضیحات : جزوه ای که پیش رو داریم ، از طریق خانم جویا ، تنظیم و تهیه گردیده است ، این کتاب به معرفی تکنیک رهایی ذهن ، کاربرد های تکنیک رهایی ذهن و نحوه ی انجام تکنیک رهایی ذهن می پردازه ، تکنیک رهایی ذهن چندین و چندین سال است که در تمامی دنیا مورد استفاده قرار میگیره و انسان های بسیاری با مطالعه و انجام تمرینات تکنیک رهایی ذهن توانسته اند به خود باوری ، خود شناسی ، انسان دوستی ، خدا دوستی و تغییر زندگی به آن شکلی که دوست دارند برسند . شما با یاد گیری ای اف تی میتوانید بیماری های خود و اطرافیان را درمان کنید  همچنین میتوانید به طور مستقیم با ضمیر ناخود آگاه خود ارتباط برقرار کنید و ضعف ها و قدرت های درونی و ذهنی خود را پیدا کنید .پیشهنهاد میکنم مطالعه این روش و این جزوه رو از دست ندید .

دانلود جزوه :

نحوه آشنایی و طریقه استفاده از تکنیک رهایی احساسات

سناریوی مربوط به ای اف تی برای رفع مقاومت در برابر تغییرات

سناریو برای ثابت قدم بودن در انجام ای اف تی

رفع خشم ها و سرکوبهای کهنه یا دردهای قدیمی

سناریوی ای اف تی برای بخشش دیگران

پاکسازی چاکراه ها از طریق eft

پاکسازی نیمه تاریک از طریق eft

ای اف تی برای آدم های غیر قابل تحمل و مشکل ساز


 

نام کتاب : از کودکی تا معراج

توضیحات : این اثر یک مقاله در باب زندگی حضرت محمد (ص) ، از دوران کودکی تا معراج است . مقاله ای که پیش رو دارید توسط خانم درویش نوشته شده است ، که از نویسندگان وب سایت میباشند ، این مقاله با زبانی ساده و روان نوشته شده است ، با مطالعه این مقاله با زندگی پیامبر اکرم (ص) و ابعاد زندگی ایشان بیش از پیش آشنا خواهیم شد ، همچنین در این مقاله سعی بر این شده است که اسلام و راه و مسلک پیامبر اکرم (ص) را به آن نحوی که بوده است نمایش دهیم ، اگر با دین اسلام آشنا نیستید ، علت انتخاب شدن حضرت محمد (ص) را به پیغمبری را نمیدانید ، با زندگی این حضرت آشنا نبوده اید ، از به معراج رسیدن آن اطلاعاتی کسب نکرده اید ، از هدف نزول اسلام مطلع نیستید ، این مقاله ی کوتاه سی صفحه ای میتواند خیلی از سوالات شما را پاسخ دهد .

دانلود کتاب : از کودکی تا معراج


نام کتاب : طرحی نو در اندازیم

توضیحات : مقاله طرحی نو در اندازیم ، نوشته ی خانم جویا از نویسندگان وب سایت میباشد ، هر یک از ما جویندگان راه حقیقت ، با باور هایی و بینش هایی که تا به حال کسب کرده ایم رویداد های زندگی خود را مورد قضاوت قرار میدهیم ، مقاله طرحی نو در اندازیم ما را در رسیدن به یک باور و بینش صحیح تر از خداوند و رویداد های زندگی راهنمایی میکند ، همچنین با مطالعه این مقاله میتوانیم به قدرت افکار و جملات مثبت و نقش آن ها در زندگی خود پی ببریم ، این مقاله به شما کمک میکند تا به شناختی درست از خود و خداوند دست یابید . انسان هایی که دچار یس و نا امیدی هستند ، افکار منفی ذهن آن ها بیشتر از افکار مثبت است ، به خدای خود اعتمادی ندارند ، در مورد اتفاق های بد و تلخ زندگی خود سوالات بی پاسخ فراوانی دارند ، انسان هایی که در پیشبرد اهداف زندگی خود دچار مشکلات فراوانی میشوند ، افرادی که علاقه ای به خود و دیگران ندارند و …. مطالعه این مقاله را از دست ندهند .

دانلود کتاب : طرحی نو در اندازیم


نام کتاب : پیام هایی از فرشتگان

توضیحات : جزوه پیام هایی از فرشتگان ، نوشته ی خودم هست که بر اساس تجربیات خود این جزوه رو براتون نوشتم ، که کاربردی و عملی هستش ، معانی ارتعاشی اعداد یا تکرار اعداد دارای معانی هستند که به این موضوع دکتر دورین ویرچو در کتاب معانی ارتعاشی اعداد به اون اشاره کردند و میشه ایشون رو اولین نویسنده در باره این موضوع یعنی پیام هایی از فرشتگان دانست ، که به حق هم این موضوع دارای اعتبار و حقایقی نهان است … که هر یک از ما میتونیم با قدم گذاشتن در این راه و مطالعه جزوه ای که پیش رو هست ، تجاربی رو در این زمینه کسب کنیم . به شخصه پیشنهاد میکنم این جزوه رو یک بار مطالعه کنید ، جزوه ای ۱۵ صفحه ای هست ، با مطالعه این جزوه توجه شما به محیط پیرامون و اتفاقاتی که برای شما رخ میده بیشتر خواهد شد و خود به خود به پیام هایی که از جانب فرشتگان به شما میرسه کنجکاو خواهید شد . امید که برای شما عزیزان مفید باشه .

دانلود جزوه : پیام هایی از فرشتگان

پیام هایی از فرشتگان نسخه کامل


نام کتاب : درد جاودانگی

توضیحات : کتاب درد جاودانگی نوشته میگل داونامونو ، رمان نویس ، شاعر و فیلسوف بزرگ اسپاینایی است . کتابی که پیش رو داریم در بیش از سی کشور دنیا به چاپ رسیده و به همان اندازه ای که نام شمس تبریز و مولانا در کشور های دیگه معروفه نام این نویسنده و این کتابش هم .به شخصه به مطالعه کتاب های فلسفی علاقه ای ندارم ، اما با دیدن این کتاب و خوندن صفحاتی چند از اون ، نتونستم از این کتاب بگذرم و اون رو در دسترس شما عزیزان قرار ندم . در این کتاب مباحث غامض فلسفی و شرح سیره و سلوک داونامونو بیان شده. وی این کتاب را با تأسی از رمان دن کیشوت اثر “سروانتس” به رشته تحریر درآورده است. در این کتاب خواننده درد آشنا دیر آشنای خود را می یابد ، با خواندن این کتاب زیر و بر میشود ، در این کتاب انسان تشویق میشود که از مس دست بشوید و مردانه در پی طلا باشد ، همچنین در این کتاب تمامی بند های امید های کاذب انسان پاره میشود و انسان سقوط را تجربه میکنه ، سقوط به کجا ؟ سقوط به دریای ژرف حقیقت ، با مطالعه کامل اثر امیدی در دل زنده میکنید که نا امیدی در اون جای نداره ، سپس امید را بدل به وجود میکنی و بعد وجودت را به لامکان مشهود تبدیل کرده و جاودانگی را تجربه میکنی و در همین حین است که درد جاودانگی را تجربه کرده و نومیدی شب سیاه و تارت را فرا می گیرد و نومیدی در تو رخنه میکند ، در همین حال هست که در شب تنهایی روح خورشید حقیقت را در دل می یابی …. اری دوستان ، کتاب های فلسفی بسیار سنگین و عمیق و پر بار هستند ، یا این کتاب رو تا انتها بخونید یا اصلا نخونید . زیرا برداشت صحیح از این کتاب در تمام و کمال خوندن این کتاب نهفته است ، دوستانی که سن کمی دارند و مطالعه در زمینه های گوناگون معنوی نداشتند مطالعه این کتاب بهشون توصیه نمی شه ، زیرا در پس هر حقیقت عمیقی گمراهی هم وجود داره ، در گذر از کوه ها و صخره های درون هم سقوط . دانلود این کتاب ارزشمند هم اکنون از کتابخانه سرزمین های دور .

دانلود کتاب : درد جاودانگی


 نام کتاب : مائده های زمینی و مائده های تازه

توضیحات : کتاب مائده های زمینی و مائده های تازه نوشته آندره ژید ، «مائده‌های زمینی» کتابی است در ستایش شادی، شوق به زندگی و غنیمت شمردن لحظات. آندره ژید در این کتاب خداوند را در همه موجودات هستی متجلی می‌بیند و آزدانه و برخلاف قید و بندهای مذهب، عشق به هستی را مترادف عشق به خداوند می‌داند. او کتابش را «ستایشی از وارستگی» می‌نامد.بخشی از کتاب رو با هم میخونیم دوست من : « وقتی از عملی لذت می‌برم ، برای من دلیل خوبی است که آن عمل را انجام بدهم… مادامی‌که لبانت برای بوسیدن هنوز شیرین است، سیراب کن » چنان زندگی کن که « زندگیت بدون ترس از نتایج محرماتی که اخلاقیات رسمی‌بر تو تحمیل می‌کند ، پذیرای هر رویدادی باشد ». اما ژید خطر افراط کاری را به خواننده کتاب خود هشدار می‌دهد و در آخر، از او می‌خواهد که : « کتاب مرا به دور بینداز، مگذار متقاعدت کند ! گمان مبر که حقیقت تو را کس دیگری می‌تواند برایت پیدا کند …به خود بگو که این کتاب هم چیزی نیست، مگر یکی از هزاران شیوه رویارویی با زندگی. تو راه خویش را بجوی! » امید که در مسیر معنوی و افزایش بعد فکری شما مفید باشه .

دانلود کتاب :مائده های زمینی و مائده های تازه


نام کتاب : خدا و هستی

توضیحات : کتاب خدا و هستی نوشته موریس مترلینگ به اندیشه های یک مغز بزرگ اشاره داره . میشه اینطور توصیفش کرد ، ما زندگی میکنیم ، از زندگی چیز هایی رو طلب میکنیم و چیز هایی رو از دست میدیم ، به چیزی فراتر از این هم فکر نمی کنیم ، اما اندیشه های یک مغز بزرگ چه چیز رو برای ما میگه ؟ این کتاب در ذهن و اندیشه ی ما سوالاتی رو ایجاد میکنه . سوالات و جواب هایی که فراتر از اندیشه ی حال حاضر ما هستند . بخشی از کتاب رو با هم بخونیم ؟ آفتاب در زندگی ما : از روز اول که کودک به مدرسه میرود ، به او می آموزند که آفتاب علت زندگی جانداران و گیاهان و … است و اگر خورشید نباشد زندگی در این زمین به پایان میرسد . اما شاید بر خلاف تصور ما علت زندگی ما و جانداران و … چیزی دیگری به جز خورشید باشد که به وجودش پی نبرده ایم !!پس آیا یک کور مادر زاد میتواند به خوبی بفهمد که خورشید چه جور چیزی است و جهان چه هست و چگونه روشن میشود ؟! حال ما کور هستیم یا بینا ؟ حال شما به این کتاب نیاز دارید یا نه ؟ دانلود تنها با یک کلیک ، امید که مفید باشد …

دانلود کتاب : خدا و هستی


نام کتاب : خط سوم

توضیحات : کتاب خط سوم نوشته ی دکتر صاحب الدین فخرالدین زمانی است، خط سوّم نوعی طرز تفکر در عرفان ایرانی است که راه‌های نارفته و عوالم کشف نشده را پیشنهاد می‌کند،  “خط سوم” بازکاوی شجاعانه عرفان کهن ایرانی و بازنمونی خردمندانه از باورهای عرفانی ایرانی – اسلامی‌با تکیه بر روابط شمس – مولوی است. در این کتاب شما بر گزیده ای از سخنان شمس،عرفان درون و راه و مسلک این بزرگ مرد تاریخ ایران را مطالعه میکنید .  این کتاب تهیه شده از یک چاپ قدیمی است اما سخنان پر بار این کتاب بسیار دل چسب و زیبا هستند . در این کتاب حکایت های بسیاری از شمس و مولانا را خواهید خواند ، برای ما جویندگان حقیقت چه چیز بهتر از این که عرفان ایرانی را مطالعه کنیم و شاهد صحبت های دو عارف و سالک بزرگ زمین همچون شمس و مولانا باشیم ؟ امید که این کتاب نیز ذره ای دانش به عزیزان سرزمین های دور اضافه نماید .

دانلود کتاب : خط سوم


نام کتاب : کیمیای سعادت

توضیحات : کیمیای سعادت از نمونه‌های عالی و کم‌نظیر شیوه نگارش کتب اخلاقی و درباره اصول دین اسلام  است ، که مصنف آن امام محمد غزالی آن را ، پس از گوشه‌گیری و انزوا ، در آخرین سال‌های قرن پنجم هجری به زبان فارسی نوشته است . این کتاب که برای همه مردم نوشته شده است ، این کتاب در دو جلد نوشته شده است و  برای آن دسته از عزیزانی که به عرفان اسلامی علاقه مند هستند یک راه کتاب بسیار قابل اعتماد و عالی و کامل می باشد ، در این کتاب راه رسیدن به خدا از طریق اصول اسلامی و همچنین علت تفاوت در ادیان به خوبی توضیح داده شده است . کتاب کیمیای سعادت به واقعه یکی از بهترین کتب در عرفان اسلامی است . امید که مفید باشد و روشنی بخش .

دانلود کتاب :

کیمیای سعادت جلد اول

کیمیای سعادت جلد دوم


نام کتاب : یک فنجان چای

توضیحات : کتاب یک فنجان چای مجموعی از سخنان استاد عرفان درون،اشو می باشد . این کتاب نثری متفاوت دارد ، داستانی را مطالعه نمی کنید که در هر صفحه چند خط پیامی را به شما برساند ، بلکه این کتاب به صورت جملات تاکیدی نوشته شده ، هر سطر یک نکته مهم برای مسیر معنوی شماست . اگر مایل به شناخت خود  ، ذهن ، دنیای درون ، نحوه ی صحیح مراقبه و مدیتیشن و یکی شدن با پروردگار هستید ، به شما پیشنهاد میکنم مطالعه این کتاب پر بار رو از دست ندید . همچنین باز هم این نکته رو تاکید میکنم ، زمانی که کتابی رو مطالعه میکنید ، کاری به این نداشته باشید که این کتاب از کدام عرفان هست ، بلکه شما به دنبال مقصود خود از جملاتی که نوشته شده بگردید . به عنوان مثال اگر انسانی از سرزمین اسلام  مایل بر این باشه عرفان هند رو مطالعه بکنه ، با سر درگمی ها و تفاوت های بسیاری باید دست و پنجه نرم بکنه . اما هندو ها از زمره ی موفق ترین انسان ها در کشف دنیای درون و یکی شدن با خود درونی هستند . پس میشه کتابی از سرزمین هند رو تنها برای رسیدن به دریافت تعالیم دنیای درون مطالعه کرد نه درگیر شدن با اصول دینی و اعتقادات مذهبی اون . امید وارم این کتاب روشن گر راه شما عزیزان باشه .

دانلود کتاب : یک فنجان چای


نام کتاب : چگونه سفر روح را آموختم

توضیحات : کتابی که در پیش رو داریم ، یکی از کتابان مشهور در زمینه سفر روح است ، به  آنهایی که در پی رسیدن سفر روح هستند این کتاب پیشنهاد میشود . کتاب چگونه سفر روح را بیاموزیم نوشته ی تریل ویلسون است ، تریل ویلسون یکی در این کتاب مراحل سفر روح خود را به خوبی توضیح می دهد . کتاب چگونه سفر روح را آموختم ، کتابی دل نشین و با زبانی ساده است که برای مخاطب خود نه تنها خسته کننده نیست بلکه جذاب نیز هست . اگر در پی رسیدن به سفر روح هستید ، از تجربیات این نویسنده میتوانید کمال استفاده را ببرید .

دانلود کتاب : چگونه سفر روح را آموختم


نام کتاب : معبد سکوت

توضیحات : کتاب معبد سکوت ، نوشته برد پی اسپالدینگ ، ترجمه خانم فریده مهدوی ،  به درخواست دوستان این کتاب رو در اختیار شما قرار گذاشتیم ، کتاب معبد سکوت کتابی هست ریشه در عرفان شرقی داره ، داستان این کتاب به این صورته که چند انسانی که در جستجوی حقیقت هستند از اروپا به هند سفر میکنن تا تعالیم معنوی رو کسب کنند ، در این بین با افرادی آشنا میشن که از لحاظ ماورایی دارای قدرت های بالایی هستند ، ادامه کتاب صورت داستانی و با ذکر توضیحات دنبال میشه … اما نکته ای که میخوام خدمتتون عرض کنم اینه : این کتاب از عرفان بودا یا بودیسم گفته شده … خواهشم اینه در حین مطالعه با این کتاب درگیر نشین ، بلکه سعی کنین قسمت هایی که برای شما و راه شما مفید هست رو از این کتاب جدا کنید … تجربه ی معنوی سکوت ، در رویای من باعث شد تا این کتاب رو مطالعه کنم ، از این رو این کتاب ، کتابی پر بار هستش . شاید ده صفحه از کتاب رو بخونین و حرف خاصی رو مشاهده نکنین ، اما بعد از ده صفحه مطالعه به سه خط میرسین که این سه خط نوشته به اندازه سی خط ،  نکته در خودش جای داده … امید وارم تعالیم سکوت این کتاب ، برای شما عزیزان مفید باشه .

دانلود کتاب : معبد سکوت


نام کتاب : راه من راه ابرهای سپید

توضیحات : شاید همیشه دوست داشته ایم که سوالات خودمان را از عارف های نامی بپرسیم ، حال این موقعیت پیش آمده است. این کتاب بر گرفته  پرسش هایی است که  از اشو میشود . من بیش از نمیتوانم توضیح دهم ، زیرا که باید بخوانید تا متوجه شوید ، تعالیم اشو بر پایه دنیای درونی و بر پایه مراقبه می باشد .  اشو کیست ؟ عارفی بر خواسته از سرزمین هند که انسان های زیادی را به سمت خود شناسی و خدا شناسی راهنمایی کرده است ، نا گفته نماند ، اگر این گونه کتاب ها  در کتابخانه سرزمین های دور موجود است ، دلیل بر این نیست که ما به عرفان هندوستان تمایل داریم یا اینکه میخواهیم آن را تبلیغ کنیم ، بلکه روش های گوناگون را در مسیر شما قرار می دهیم تا نسبت به بینشی که دارید  راه خود را بیابید ، و همیشه این نکته را فراموش نکنید ، که نباید تنها از یک مسیر پیروی کنید ، به عنوان مثال اگر بخواهید تنها از اشو پیروی کنید به طور حتم تعالیم های دیگر مسیر ها را از دست خواهید داد ، هنر این است که از بهترین ها را برای خود انتخاب کنید .

دانلود کتاب : راه من راه ابرهای سپید


نام کتاب : افسانه خدا مراد (چهل دیدار خدا مراد)

توضیحات : نویسنده ی این کتاب آقای فرامرز کوثری  می باشد ، کتاب افسانه خدا مراد یا چهل دیدار خدا مراد ، بی شک کتابی است که هر جوینده ی راه حقیقت ، آرزو دارد که آن را یافته و مطالعه کند ، زیرا که این کتاب با نثری روان و دلنشین و جذاب ، آنچنان مخاطب را به سوی خود جذب میکند که گویی ، شخص حقیقی داستان  خود اوست ، در این کتاب سعی بر این شده که  در چهل جلسه درس های معنوی لازم برای سالک راه حقیقت آموزش  داده شود تا بعد از مطالعه کتاب شخص بتواند خود استاد و راهنمای خود باشد . این اثر را در اینترنت به سختی میتوانید یافت کنید ، پس فرصت را از دست ندهید و هم اکنون دانلود کنید  …

دانلود کتاب چهل دیدار خدا مراد در چهار بخش + آپدیت و اصلاح بخشی از قسمت ها :

افسانه خدا مراد ۱

افسانه خدا مراد ۲

افسانه خدا مراد ۳

افسانه خدا مراد ۴

دیدار بیست و هشتم ۱ – دیدار بیست و هشتم ۲ – دیدار بیست و نهم ۱ – دیدار بیست و نهم ۲ –  دیدار سی ام

دیدار سی و یکم – دیدار سی و دوم – دیدار سی و سوم – دیدار سی و چهارم


نام کتاب : داستان های شیوانا

توضیحات : نویسنده ی این کتاب آقای فرامرز کوثری می باشد ، نویسنده ای که با گفتار های پند آموز عرفانی گونه ی خود غوغایی در دل ها به پا کرده است ، در کتاب داستان های شیوانا ، حکایت های بسیار دل نشین و بسیار آموزنده را خواهید خواند که هر یک درسی برای زندگی اجتماعی و معنوی شما هستند … مطالعه این کتاب ارزشمند و کم یاب را از دست ندهید .

دانلود کتاب : داستان های شیوانا


نام کتاب : رجبعلی خیاط

توضیحات : کتابی که در پیش رو داریم ، زندگی نامه و مجموع حکایات عارف بزرگ رجبعلی خیاط است ، کتابی شیرین و آموزنده … تهیه این اثر توسط اینجانب بوده و هم اکنون در فایل پی دی اف در اختیار شما عزیزان قرار داد .

دانلود کتاب : رجبعلی خیاط


 نام کتاب : گفتگو با خدا

توضیحات : نویسنده ی این کتاب آقای نیل دونالد واش می باشد ، کتاب گفتگو با خدا کتابی است که نویسنده ی آن اقای نیل دونالد واش ، کتاب رو نوشته ی خود نمی داند ، بلکه آن را یک وحی از جانب خداوند می داند ، کتاب گفتگو با خدا در سه جلد به رشته تحریر در آمده است  ، که از محبوبیت بسیار بالایی در بین جویندگان راه حقیقت بر خورد است ، در این کتاب نویسنده سوالات خود را از خداوند میپرسد و دستان او جواب را از جانب خداوند بر روی کاغذ مینویسند ، جدا از درست بودن یا غلط بودن ادعای نویسنده ، این کتاب بسیار بسیار آموزنده  در مسیر معنوی شماست ، و با خواندن این اثر بسیار از سوالات ذهن شما جواب پیدا خواهند کرد و همچنین دریچه های آگاهی بسیاری نیز بر روی شما گشوده خواهد شد .

دانلود کتاب : به علت احترام به نویسنده و مترجم این اثر حذف گردید . لطفا کتاب را خریداری نمایید

 


نام کتاب : وصل با خدا

توضیحات : این کتاب نوشته  نیل دونالد واش و ترجمه محمد رضا دوست طلب می باشد .  کتابی که پیش رو داریم ترجمه ی اصلی کتاب وصل با خدا است ، کپی از نسخه ی چاپ شده ی آن در ایران نیست ، از این سانسورهای نوشتاری در آن صورت نگرفته است ، کتاب وصل با خدا یک کتاب دینی مذهبی نیست ، اما همانطور که از نامش پیداست میتواند شما را به خدا متصل کند ، نیل دونالد واش کتاب های بسیاری را به رشته تحریر در آورده است که این کتاب ، یکی از بهترین آثار این نویسنده است ، حال این کتاب ارزش مند را میتوانید از بخش دانلود سرزمین های دور در اختیار داشته باشید .

دانلود کتاب : به علت احترام به نویسنده و مترجم این اثر حذف گردید . لطفا کتاب را خریداری نمایید


نام کتاب : روح هیمالیا

توضیحات : این کتاب نوشته ی سوامی آمار جیوتی می باشد ، کتابی که در پیش رو داریم ، داستان سلوک یک عارف است ، کتابی دلنشین و به یاد ماندنی ، مطالعه این کتاب را به شما عزیزان  بسیار بسیار توصیه میکنم  …

دانلود کتاب : روح هیمالیا


نام کتاب : قدرت درون

توضیحات : کتابی که  پیش رو داریم نوشته لوئیس ال هی است … همان طور که از نام کتاب پیداست ، با مطالعه این کتاب میتوانید قدرت درونی خود را شناخته ، محک زده و بیدار کنید ، در این کتاب با مباحثی همچون : مسئولیت پذیری ، پیروی از صدای دورن ، بازنگری افکار و مثبت اندیشی ، اشراف بر موانعی که شما رو محصور میکنند ، رفع موانع ، حرکت به آنسوی درد ها ، پاک کردن اعتیاد ها ، چگونه خود را دوست داشتن ، عشق به نیاز ها و عشق به فرزند درونی خود و … آشنا خواهیم شد ، مطالعه اگر باعث منفعت برای انسان و روح باشد ، هیچ گاه موجب ضرر نمیشود ، مطالعه این کتاب ارزش مند را به شما عزیزان توصیه میکنم ، مترجم این کتاب  به نوعی نظر خویش را در مورد مباحثی که با عقاید ایرانی ها مغایرت نداشته را نیز مورد بحث و گفتگو قرار داده است ، از این رو با این کتاب احساس غریبی نخواهید کرد .

دانلود کتاب : قدرت درون


نام فایل : تفسیر علمی سوره قدر

توضیحات : فایلی که برایتان مهیا کرده ایم ، فایل پاور پوینت میباشد ، که به طور کاملا روان و با اثبات علمی ، سوره ی مبارکه قدر را تفسیر مینماید ، به تمامی عزیزان سرزمین های دور توصیه میکنم که این فایل را دانلود و مطالعه کنند ، با خواندن این فایل ارزش شب قدر و ارزش آیات قرآن بر شما بیش از پیش آشکار خواهد شد ، همچنین مطالعه این فایل برای اینجانب نیز بسیار مفید بود ، زیرا در تعبیر خواب بسیار کار ساز است ، به عنوان مثال زمانی که شما رویایی معنوی را مشاهده میکنید ، و در رویا به شما میگویند که دو روز دیگر فلان اتفاق خواهد افتاد ، شاید اینگونه برداشت کنید که حتما دو روز بعد این اتفاق خواهد افتاد ، در  صورتی که زمان کائنات با زمان زمین بسیار متفاوت است ، و این موضوع در این فایل ثابت می شود ، تقریبا میتوانیم هر شبانه روز را برابر ۸ دقیقه محاسبه کنیم ، پس اگر در رویا به شما گفته بودن که دو روز دیگر اتفاقی خواهد افتاد در اصل یعنی ۴۸ ساعت دیگر اتفاقی خواهد افتاد … در نتیجه ۴۸ ساعت برابر خواهد بود با ۲۸۸۰ دقیقه . و این رقم را اگر تقسیم بر ۸ کنیم مساوی خواهد بود با : ۳۶۰ روز بعد … !!! پس تعبیر خواب شما به این صورت خواهد بود که یک سال بعد فلان اتفاق خواهد افتاد …

دانلود فایل پاور : تفسیر علمی سوره قدر


نام کتاب : شرح طهارت

توضیحات :این کتاب از مجموع سخنان علامه حسن زاده آملی میباشد ، به  عزیزانی که پیرو دین و ارکان دینی هستند پیشنهاد میکنم این کتاب را در آرشیو خود داشته باشند ، زیرا دراین کتاب مباحثی همچون علت وضو گرفتن ، فواید وضو گرفتن ، علت پاکی تن ، نقش طهارت درتنظیم رزق  ، چگونگی طهارت چشم و زبان و گوش و … ، سهولت تطهیر قوه ی خیال انسان و  مطالب مربوط به صافی و پاکی جسم و روح انسان در این کتاب گرد آوری شده است ، این کتاب نثری روان و دلنشین دارد  .

دانلود کتاب :

شرح طهارت ۱ 

شرح طهارت ۲


نام کتاب : هفت قانون معنوی موفقیت

توضیحات : این کتاب نوشته دکتر دیپاک چوپرا میباشد ، در این کتاب هفت قانون معنوی را مطالعه میکنید که با رعایت و دانستن آن ها ، میتوانید راحت تر و سریع تر به موفقیت ها ، در زندگی خود برسید .  قوانینی مانند قانون دارما ، قانون کارما ، قانون عدم دلبستگی ، قانون تلاش کمتر و …. نویسنده سعی کرده است که مطالب را با زبانی ساده و روان به مخاطب انتقال دهد … امید که این کتاب نیز برای شما مفید باشد .

دانلود کتاب :  هفت قانون معنوی موفقیت


نام کتاب : فیه ما فیه

توضیحات : فیه ما فی اثری از مولانا جلال الدین رومی میباشد ، این کتاب یک کتاب عرفانی و البته سنگین میباشد ،با موضوع نقد و تفسیر عرفانی و شامل یادداشت‌هایی است که در طول سی سال از سخنان مولانا در مجالس فراهم آمده‌است. این سخنان توسط مریدان مولانا نوشته می‌شده است. نثر این کتاب ساده و روان است و درون‌مایه‌ای ازمطالب عرفانی دینی واخلاقی دارد.

دانلود کتاب :

فیه ما فیه نسخه یک

 فیه ما فیه نسخه جدید


نام کتاب : کیمیاگر

توضیحات : این کتاب نوشته نویسنده معروف ، پائولو کوئیلو میباشد ، این کتاب نثری روان داشته و مطالب و حکایت های دلنشینی را در خود جای داده است ، شما با خواندن این کتاب خواهید توانست که نشانه های زندگی را شناخته و دریافت کنید .شناخت نشانه های زندگی بسیار حائز اهمیت است ، زیرا این نشانه ها هستند که ما را به مسیر درست هدایت میکنند .

دانلود کتاب :  کیمیاگر


نام کتاب : زبان روح

توضیحات : در این کتاب شما این را مطالعه خواهید کرد که چگونه میتوانید روح خود ، احساسات خود و آنچه را که به شما میرسد و از شما گرفته میشود را درک و حس کنید ، و به قولی به یک برداشت درست از این جریانات برسید . اتفاق هایی که در زندگی شما می افتد ، ازدواج ، پیوند ها  ، همه دارای معانی هستند که میتوان آن ها را مقدس و با ارزش کرد … تمام زمین ها مقدس هستند ، اما این تنها به تو ، و شناخت تو باز میگردد … شما را به دانلود مطالعه این کتابچه دعوت میکنم.

دانلود کتاب : زبان روح


نام کتاب : رازهایی در مورد زنان ، رازهایی در مورد مردان .

توضیحات : در زندگی ما انسان ها تنها معنویات و عبادت ،نقش اصلی نیستند ، بلکه داشتن شناخت درست از خود و جنس مخالف ، میتواند همیشه برای ما مفید باشد و ما را در تحقق یک زندگی زیباتر و دلنشین تر یاری نماید ، از این رو ، حال ، کتاب رازهایی در مورد زنان و رازهایی در مورد مردان را در دسترس شما قرار داده ایم ، هم آقایان و هم خانم ها ، باید هر دو کتاب را مطالعه کنند ، این توصیه نویسنده است ، زیرا ما انسان ها برداشت درستی از بعضی از رفتار های خود نداشته … اگر دارای همسر هستید ، مطالعه این کتاب را به خود و او توصیه کنید تا شاهد یک زندگی بهتر و شاداب تر باشید .

دانلود کتاب : رازهایی درباره زنان 

دانلود کتاب : رازهایی در باره مردان


دیدگاه(۱۱۴)

 1. سلام به دوست عزیزم شهاب
  کتاب در آغوش نور را ازبتی جین آیدی به دوستان توصیه میکنم این کتاب تجریه زندگی پس از مرگ این خانم هست که بسیار تاثیر گذار و زیباست امیدوارم شما هم مثل من از این کتاب لذت ببرید.
  با تشکر

 2. سلام
  کتابی هست به اسم «بهشت برین حقیقت دارد» نوشته ی «دکتر ایبن الکساندر» ترجمه ی «محمود دانایی» انتشارات «صبح صادق»
  این کتاب قابل وصف نیست، فقط در یک کلام میتونم بگم زیـــــباتــــــــــــــریــــن کتابیه که تا به حال خوندم
  از همه ی شما دوستان عزیزم خواهش میکنم این کتاب رو بخونید
  از گروه سرزمین های دور هم خواهش میکنم این کتاب رو به کتابخانه ی سرزمین های دور اضافه کنید

  1. با تشکر از شما امیر عزیز.
   این پیشنهادشما رو در کانال تلگرام سرزمین های دور هم قرار دادم .

 3. سلام.
  کتاب پرواز روح نوشته سید حسن ابطحی هم خیلی موثر هست

 4. سلام به شما تشکر میکنم از مطالب وکتب بسیار ارزشمندی که در سایت قراردادید
  من کتاب معبد سکوت روخوندم کتاب بسیار باارزش وقابل تاملی هست بی شک نکات آموزنده زیادی دارد ولی آیا به نظر شما تمام مطالب کتاب درسته؟دربعضی جاهای کتاب مطالبی هست که باور کردنش خیلی سخته و(آدم فک میکنه که نویسنده مارو گیر آورده)مثلا اینکه اونها اصلا غذا همراه خودشون نمیبردن وهمیشه غذاهایی از عالم غیب برای اونها می رسید.ویا جابجایی سریع افراد هر وقت که دلشون میخاس(که این آدمایکی دونفر هم نیستن)ویا راه رفتن روی آب ویا عمرهای طولانی افراد در کتاب و……آیا شما معتقدید که نوشته های این کتاب درست وفابل استناده؟

  1. سلام به شما همدم عزیز.
   این مطالب در کتاب معبد سکوت نوشته شده ، کاملا درسته ، حالا شاید هم خیال پردازی بوده و یا حقیقت بوده ، ما این رو نمیدونیم. اما هر کتابی که میخونید رو ، صرفا نکات مثبت اون کتاب رو یاد بگیرید و مطالبی که احساس میکنید مفید نیستند رو کنار بذارید. اینطوری خیلی بهتره تا اینکه با اون کتاب درگیر بشید

 5. خیلی لطف کردین که زحمت کشیدین و قسمت های اصلی چهل دیدارو گذاشتین.واقعا ازتون ممنونم من خیلی دنبال ادامه ش بودم.سپاس

 6. سلام
  اطفا کتاب کاارت های چاکرا: ۵۰ کارت برای بهبود وضعیت روحی و جسمی

  اولیویا میلر، سمیه پیلوار (مترجم)، تبسم آتشین جان (ویراستار)
  رو هم بزارین ممنون

  1. سلام به شما دوست عزیز.
   این کتاب را ما در کتابخانه قرار نمیدیم.
   این دسته از کتابها برای هر کسی مناسب نیست.
   و ما نمیخوایم درگاهی برای این جور موارد باشیم.

 7. ببخشید چرا دیدار دهم خدا مراد تو کتاب چهل دیدار نیست؟

  1. بخشی از دیدار ها نبودن، یعنی ما هم نتونستیم به اون ها برسیم.
   کتاب چهل دیداری هم که در سایت هست، کامل کامل نیست.
   ان چیزی که در اینترنت موجود بوده همین بوده. که ما هم در اختیار شما گذاشتیم.

 8. با عرض سلام و سپاس فراوان از تمام مطالب و راهنمایاتان من به ازخدا سپاسگرام برای این سایت بسیار عالیتان که راهگشای بسیارعالی است

 9. با سلام
  ممنون از زحماتتون
  کتاب واپسین گفتار و هر چی گشتم پیدا نکردم
  اگه دارین لطفا برا دانلود بدارین
  سپاسگزارم

  1. سلام ب شما پارسا عزیز. متاسفانه ما هم این کتاب رو نداریم .

 10. اقاشهاب کتاب خدامراد واقعیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟واقعا همچین خدامرادی وجودداشته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  1. نام این کتاب افسانه خدا مراد هست، بهتر این هست که ما مطالب رو دنبال کنیم و درس بگیریم از این مطالب. حتما چنین انسان هایی در روی زمین هستند. و مشاهده هم شدن.

 11. شهاب نازنین سلام…. ازت ممنونم که حتی شده خلاصه کتاب رو در اختیار ما قرار میدی تا درصورتی که علاقه داشتیم خریداری کنیم…. درصورت امکان کتاب های بیشتری به این صورت تهیه کنید….. دومین مطلب اینک از سخنرانی های اوشو که بصورت کتاب درآمده نیز در کتابخانه تان قرار دهید اکثر کتابها با رضایت مترجم و… رایگان اعلام شده….. در پناح حق باشید

  1. سلام ب شما محسن عزیز، ممنون از نظر شما، چشم. در برنامه هامون قرار میدیم.

 12. سلام با تشکر از زحمات شما دوست عزیز. کتاب واپسین گفتار از اسپالدینک که نویسنده کتاب معبد سکوت هست و از کجا میشه گیر آورد؟؟؟
  بیرون هم گشتم ولی پیدا نکردم

  1. در اینترنت بگردین، خوب بگردین، از دست فروش های خیابانی گاهی میشه تهیه کرد، اگر نه از خیابان انقلاب تهران به احتمال بالا میشه پیدا کرد.

 13. کتاب پ‍رواز روح‌ : خ‍ودآم‍وز خ‍ارج‌ ک‍ردن‌ روح‌ از ب‍دن‌ در ۳۰ روز‮‬‏‫‬

  کتاب ترجمه استرال دینامیک نوشته رابرت بروس

  کتاب ترجمه رویای صادقه نوشته نیک نیوپورت

  اینها هم کتابهای خوبی هس

 14. با سلام
  اگه میتونید کتاب انسان روح است ن جسد رو هم قرار بدید ممنون میشم

 15. سلام،
  واقعا شخصی به نام خدامراد وجود داشته یا داستانها ساخته و پرداخته ذهن نویسنده است؟

  1. سلام به شما دوست عزیز ، این یک داستان از ذهن نویسنده است ، اما تمامی مطالبی که بیان شده در اون کتاب ، از تعالیم والای معنوی است .

 16. سلام خدمت عزیزان…. جا داره تشکر ویژه ای داشته باشم ب خاطر کتاب های که در سایت قرار دادید…واقعا فوقالعاده اند… ب نهایت ممنون…. تفسیر سوره قدر هم منو مسحور خودش کرد و منو ب تفکر فرو برد.. که از هفتاد سال عبادت برتره…. و درخواست میکنم از این نوع تفسیرها در سایت قراربدین و کتاب هاتون هم بروز رسانی بفرمایید… خداوند نگهدارتون باشه

 17. ممنون….حتما
  یه سوال دارم ازتون…. بهترین کتابی که برای رسیدن به الهامات درونی پیشنهاد میکنید چه کتابیه؟

  1. در هر کتابی موضوعاتی نوشته شده محسن عزیز . نمیشه گفت کتابی کامله . شاید کتابی بهترن کتاب هم باشه ، اما روی من و یا شما اثر مثبتی رو به جا نذاره . برای ما مفید نباشه . شما خودتون باید ببینید نسبت به روحیات شما ، چه کتاب هایی به مزاج شما خوش میاد و با چه کتاب هایی به شعف میرسید و گرم میشید . این سوالی هست که خود شما باید پاسخش رو پیدا کنید .

 18. سلام…. بسیار ممنون بابت کتابهای ارزشمندتون… سلامتیتون و آرامش رو خدا براتون خواستارم با تمام وجود…. فقط کاش امکانش بود کتاب وصل با خدا رو حداقل به صورت جزوه قرار میدادید…ممنونو سپاس

  1. سلام به شما ، این کتاب رو با هزینه ی کمتر از ۱۰ تومن میتونید از کتاب خانه ها خریداری کنید . شاید جزوه ای از این کتاب در سایت های دیگر موجود باشه .

 19. سلام
  عالی بود خدا خیرتون بده من بیشتر رو دانلود کردم
  بازم بروز میشه؟

  1. سلام به شما مریم خانم ، فقط دانلود کردن کتاب که مهم نیست ، مطالعه کتاب ها هم مهمه . ان شاالله در آینده باز هم به روز میشه

   1. دانلود کردم که مطالعه کنم من کتاب خوندن رو خیلی دوست دارم 🙂

 20. باسلام خدمت مدیران گرامی
  خیلی لطف میکنید اگر نمی دونم کتاب هستش یا جزوه ” توذهن خود نیستی” رو برام ایمیل کنید یا بر روی سایت قرار دهید تا بتونم مطالعه کنم البته کتاب چهل دیدار خدامراد رو نمیتونم دانلود کنم علتش مشخص نیست اگه لطف بفرمایید راهنمایی کنید ممنون میشم
  باسپاس

  1. سلام به شما خانم زاهدی ، به طور حتم مرور گر و یا دانلود منیجر شما دچار مشکل هست ، مگرنه دانلود کتابها دچار مشکل نیست .
   اگر براتون ایمیل هم کنم تفاوتی نمیکنه . چون نمیتونید اون رو دانلود کنید . لطفا مرور گر خودتون رو دوباره نصب کنید و یا دانلود منیجر خودتون رو دوباره نصب کنید .

 21. سلام به همراهان معنوی
  کتابی به نام ” معنویت یک علم است ” از دکتر بهرام الهی
  معلومات نسبتا جامعی از عالم برزخ و زندگی های متوالی بدست میدهد
  و ضمن شناساندن انحرافات احتمالی در مسیر معنوی , خواننده را از عواقب شتابزدگی و توسل نا آگاهانه به توانایی های متافیزیکی آکاه می سازد.
  پاسخ ها و راه نمایی های مفید بسیاری را می توانید در این کتاب بیابید .
  خیر پیش

 22. سلام ببخشید من تو این چیزا اصن وارد نیستم
  فقط میخوام بدونم کدومش ب خودشناسی و رابطه بهترم با خدا کمک میکنه
  اگع اسماشون رو بهم بگین ممنون میشم

  1. سلام خانم شیوا ، ابتدا کتاب چهل دیدار خدا مراد رو مطالعه کنید ، کتابی هست عالی و روان ، سپس کتاب داستان های شیوانا رو مطالعه کنید . سپس کتاب وصل با خدا رو تهیه کنید و مطالعه کنید . کلا برای هر کتاب ما توضیحاتی رو ارائه کردیم و نوشتیم ، خودتون ببینید کدوم رو می پسندید و با روحیات شما همخوانی داره .
   کتاب زائر ترسا هم مطالعه نکردم ، اما کتاب عالی به نظر میاد .

 23. سلام ممنون از کار ارزشمندتون. من نتونستم پاورپوینت مربوط به تفسیر عملی سوره قدر را دانلود کنم می شه برام ایمیل کنید ممنون

  1. سلام زهرا خانم ، چرا نتونستید ؟
   با کلیک کردن بر روی لینک دانلود میتونید دانلودش کنین ، من الان امتحان کردم و سالم بود . احتمالا دانلود منیجر شما اشکال پیدا کرده .
   و چون فایلش ۳۵ مگا بایت هست ، از طریق ایمیل نمیشه اون رو ارسال کرد .

   1. سلام شما پی دی اف کتابهای اکنکار را دارین .شما را به خدا بذارینش من بسیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییار زیییییییییییییییییییییییییییاد احتیاجش دارم

    1. سلام دوست عزیز ، متاسفانه پی دی اف کتاب های اکنکار رو نداریم . و ارسال این کتاب ها غیر قانونی هست ، لطفا درخواست نکنید . با تشکر از همراهی شما

 24. سلام
  آیا امکانش هست لینک دانلود دو کتاب زیر هم بزارید من قصد دانلود این دو کتاب دارم ولی متاسفانه لینکش رو پیدا نمی کنم اگه برای شما مقدور هست لینک دانلود این دو کتاب اینجا یا تو ایمیل برام بفرستید
  خیلی ممنونم

  : هاله درمانی با دست های شفا بخش نویسنده باربارا ان برنن
  : آموزش هاله بینی نویسنده باتلر والتر ارنست

  1. سلام قطره باران عزیز ، این دو کتاب در خط چاپ هستند و فعلا در اینترنت قرار نگرفتن ، شما میتونید از کتاب های فروشی های بزرگ و معتبر این کتاب ها رو خریداری کنید ،
   قیمت کتاب هاله درمانی ۲۸۰۰۰ تومان هست و قیمت کتاب هاله بینی ۲۳۰۰۰ تومان

 25. سلام.دو . سه سالی میشه که دنبال عرفان و کتابهای عرفانی گشتم . چندبار هم مراقبه کردم اما هر بار وسطهای مراقب ب خواب میرفتم هیچ اتفاقی نمی افتاد.
  برای عید سال قبل پیش یه راهنما رفتم اما قبولم نکرد. خیلی دنبال استاد گشتم اما ….
  یه بار خواب دیدم یه اتفاقی بدی داره میفته تو خواب به خودم میگم نگران نباش این فقط خوابه بعدشم بیدار میشم. میشه کمکم کنین؟ زندگی فقط به مادیات خلاصه نمیشه تو این چتد وقت خیلی بی انگیزه شدم

  1. سلام دوست عزیز ، نفس گرامی ، شما برای پیدا کردن راه درست معنویت ، به مکان خوبی رسیدی ، لطفا از آخرین پست یک به یک مطالعه کن مطالب رو و سوالات خودت رو هم در دیدگاههای هر پست از ما بپرس ، مطمئن هستم که بعد از خواندن مطالب دیگر انسانی که الان هستید نخواهید بود . شما نیازی به مراقبه ندارید . مراقبه به انسان بینش اعطا نمیکنه .

 26. خواهش می کنم قطره باران عزیز،خوشحالم براتون جالب بوده.خوبی از خودتونه

 27. سلام خیلی اطلاعات جالبی داد ید بنده جان مرسی
  خیلی عالیه که همه هر چی میدونن برا بقیه میگن
  اینجا واقعا محیط دوست داشتنیه

 28. سلام به همراهان سرزمین های دور
  جای کتاب ” سیر و سلوک زائر ترسا ” در میان کتابهایتان خالی است
  شهاب عزیز اگر از نظر حقوق مولف یا ناشر اشکالی ندارد در صورت صلاحدید این را هم به لیست اضافه کنید .
  در این کتاب عارفی صاحب سخن بنام ” جان بانیان ” داستان گذار یک مسیحی پاک طینت را در قالب داستان به رشته تحریر در آورده . در سرلوحه نسخه انگلیسی آن آمده است که حتی کودکان میتوانند آن را بخوانند و این در حالی است که جریان ساده و بی آلایش و در عین حال عمیق و عرفانی این کتاب اشک شوق و عشق از چشم هر عارف کهنسالی در می آورد .

  1. سلام خدمت شما حسن جان ، کتاب سیر و سلوک زائر واقعا در کتابخانه جاش خالی بود ، از این رو ما هم این کتاب رو در کتاب خانه قرار دادیم ، ممنون از نظر و لطف شما دوست عزیز .

 29. ممنمونم از توضیحات کاملتون،اگه انسان بتونه زبان بدن خودشو بخونه می تونه علت بیماریو کشف کنه و هرکسی هم بهتر از دیگران میتونه بدنشو کشف کنه ،واقعیتی هست که هیچ وقت از دکتر رفتن نتیجه خوبیو نمی بینم چون دوا خوردنو دوست ندارم متاسفانه دکترهای امروز هم خیلی از روش درمان قدیمی ها بی خبرن و انقدر دارو تجویز می کنن که زخم معده میگیری،مثلا من مشکل گوارش و معده داشتم-که می دونم به خاطر استرس معده درد داشتم و گوارشم خوب کار نمی کرد- و ۲ سال دارو خوردم تو اون دوسال اون مشکلم بهتر شد ولی چون اون دارو یه جای دیگرو اختلال می کرد،قطعش کردم (با اجازه خود پزشک)و دوباره مشکل با قدرت بیشتری بمن برگشت،ولی بین انسان هایی که روش قدیمیو می پسندن “خوردن سیب هر شب” رو به من پیشنهاد دادن و الان دیگه این مشکلو ندارم،میخوام بگم که درمان همه چیز در طبیعت و در بدن خودمون هست-خصوصا در بین میوه ها و خوردن میوه ی هر فصل برای اون فصل مهمه- و ما بهتر از دکتر رفتن خودمونو می تونیم شفا بدیم خود من اونچه از خودم و اطرافیانم دریافت کردم، وققتی استرس داشتم و زیاد به چیزی فکر می کردم و مرتب یه جا بدون تحرک می نشتسم و فکر و خیال می کردم معده درد داشتم حالا اگه دکتر می رفتم منو بیشتر گیج می کرد در حالیکه من این مشکلو با ورزش تونستم حل کنم ! و فکر و خیال رو با ورزش دفع کردم.راستش در این موضوع خوددرمانی یا طبیعت درمانی انقدر میتونم از خودم مثال بزنم که حد نداره،خود ورزش خیلی مهمه اگه انسان مرتب ورزش کنه دیگه مریض نمیشه،من خودم ورزش رزمی کار می کنم واز وقتی اینکارو می کنم روحیم خیلی فرق کرده و شاداب تر شدم،من رزمیو هم برای آقایون و هم خصوصا برای خانومایی که افسردگی دارن به شدت توصیه می کنم برخلاف خانومهایی که فکر می کنن رزمی انسانو خشن و در لطافتش اختلال ایجاد می کنه،باید بگم ورزش رزمی مثل یوگا می میمونه و از یک خانواده هستن و تمریناتشون از یک ریشس و ارتباط تنگاتنگی بین روح و جسم درش هست و نه تنها انسانو عصبی نمیکنه بلکه آروم تر و متین تر صبور تر و قوی تر می کنه باعث میشه هیچ وقت عصبانی نشی و از کوره در نری و هیچ وقت افسرده و ناراحت نشی و زمانی رو بدون فکر و خیال سیر کنی و همه مشکلاتو فراموش کنی !و بی ربط نیست که این ورزش از خاور دور که در معابد در کنار عبادت رزمی کار می کردن و بخشی از مراسم مذهبی بوده، اومده. مثلا یه جا مطلبی خوندم راجع به “اسب درمانی” موضوع جالب و جدیدی بود برام و تاحالا راجع بهش چیزی نمی دونستم.انسان های روان پریش با مشکلات افسردگی،انسان های معلول ذهنی و حرکتی بعد از مدتی اسب سواری و ارتباطشون با اسب،اختلاف فاهشی تو رفتارشون با قبل پیدا شده و بهبود پیدا کردن،خود ابن سینا برای درمان قولنج اسب سواری تجویز می کرده،بی ربط نیست که حضرت محمد (ع)هم اسب سواریو توصیه کردن،چو ن اسب تمان احساساتی که انسان سرکوب می کنه رو نشون می ده و بدون اینکه قضاوت کنه انسان رو می فهمه و رابطه ی عجیبی بین انسان و اسب هست،خیلی از بیماری ها(استرس، افسردگی بیماری اوتیسم و معلولیت و خیلی های دیگه) با اسب درمانی حل شده و این آزمایشو در آلمان انجام دادن و میتونین سرچ کنین و نتایجش فوق العاده جالب بوده!
  ممنون بابت صبر و حوصلتون از اینکه جواب ها طولانی شد معذرت میخوام

  1. با سلام
   بنده ی عزیز در این شکی نیست که هر علمی ، خوبیها و مزیتهایی را نیز با خود به همراه دارد ، به فرض برای ریشه کن کردن ِ آبله ، اگر میخواستیم فرض را بر این گذاریم که تک تک انسانها با ریشه ی روانی و باور ِ تشکیل دهنده ی این بیماری باید کنار بیایند تا درمان شوند ، و به واکسن ِ این بیماری اعتماد نمیکردیم ، اکنون من و شمایی وجود نداشتیم که بر روی این حیطه ها هم صحبتی یی داشته باشیم !! در عین ِ اینکه نمیتوان علم ِ پزشکی و داروهای شیمیایی را تماما کنار گذاشت و فقط به جمله ی مثبت گفتن پرداخت ، منکر ِ تسلط ِ ذهن بر جسم نیز نمیتوان شد . تا زمانی که به درجه ی روشن بینی و ارتباط ِ کامل توسط ِ مراقبه ای درمان کننده خود را تحت ِ شفای خداوند و نیروی حیات شفا یافته نیابیم ( که این نوع از ترمیم ِ درونی ، خود سالهایی متمادی را میطلبد ) ، علم پزشکی و دارویی با کمک ِ تسلط بر ذهن و درون و تمرینات ِ دیگری که بارها در این سایت مطرح شده ، میتوان به تندرستی دست یافت و شادمانه زیست .
   در پناه حق
   جویا

  2. ممنون از صبحت ها و تجارب زیبای بنده ی عزیز و قطره باران عزیز و جویای عزیز .

 30. موضوعی جالب رو شنیدم که خواستم در میون بذارم.خواستم ببینم تو این زمینه کتابی وجود داره؟چون کتاب اون شخصی که ازش می گم ایران موجود نیست.
  فردی تو یه کانال خارجی داشت صحبت می کرد که وارد جزئیات معرفیش نمی شم ولی به طور خلاصه اونچه من ازش دریافت کردمو ترجمه می کنم:
  تمام بیماری ها که در جسم نمود پیدا می کنن اشاره ای به روح ما دارن.
  مثلا کسی که بیماری قند داره : نمی تونه از زندگی لذت ببره ، طعم دهانش تلخ هست ، زندگیش شیرین نیست
  نکته : زمانیکه اتفاق تلخی میافته اگه انگشت کوچک دستتون رو به زیر زبونتون بزنین و بعد انگشتونو مزه کنید مزه اش تلخ است و زمانیکه بسیار خوشنودین و لذت می برین مزه اش شیرینه.
  کسیکه سرگیجه یا سردرد داره: سرگیجه درمان مشخصی ندارد.علت:مساله ای وجود داره که نمی تونه حلش کنه و زیاد تو سرش با هاش ور میره و با اون مساله ور می ره سرش گیج میره.
  راه حل:زمانیکه دست از فکر کردن به “پیدا کردن راه حل” بردارد،یا رهایش کند سرگیجه اش خوب می شود.
  چیزی هم راجع به میگرن گفت که از حافظم پاک شد.
  درد گردن: عدم انعطاف پذیری در زندگی-پافشاری-لجاجت
  درد کمر: ترس
  کسی که چاق است “ترس ” هایی در زندگی دارد .
  اون فرد هم برای راه حلش تکنیک تپینگ که جویا خانوم فرمودن رو اعلام کرد.(نقاطی مثل بینی،گردن،شانه و …)
  به گفته اون شخص تمام درد ها و بیماری هارو خودمون می تونیم شفا بدیم و شفای همه ی بیماری ها در دونستن اون بیماری و شناختنشه.(شفا در عربی به معنی دانستن،دانش)
  در ادامه:تمام انسانها در هر اتفاق فرد مقابل رو مقصر می دونن و هیچ کس تقریبا خودشو مقصر نمی دونه.هر اتفاق برای اینه که ما درسی ازش بگیریم و هیچ چیز اتفاقی نیست.همه چیز برای وصل ما به محبت بیکران موجود در کائنات است.شفای هر کسی در درون اوست و انسان برای شفا گرفتن به کس دیگری نیاز ندارد.البته برای بیداری اولیه شخص میتواند از شخصی کمک بگیرد ولی بقیه را خودش فقط میتواند.
  همینا یادم مونده.(فراموشی هم علتی در روح من داره که امیدوارم زود پیداش کنم)

  1. با سلام
   سالها پیش از لوییز هی ( که در کتابهای شفای زندگی ، با بدن خود ارتباط برقرار کنید ، … ) ،در بسیاری از کتابهای آسمانی یا مقدس ، حتی در زمان ِ سینوهه در مصر باستان ، در بین ِ سرخپوستان ِ آمریکا و شمن ها ، و یا در زمان ِ بوعلی سینا در استفاده از طب ِ سنتی و ارتباط ِ بدن با اخلاط ِ آدمی ( که در کتاب قانون ِ او آمده ) ، و … این مضمون بسیار شایع و شناخته شده بوده است که بدن تحت ِ تاثیر ِ افکار ، ذهنیها و باورهای ما ، در خود سلامتی یا امراض را بارور میسازد و هر مریضی با باوری خاص و نشانه هایی محکم به بدن و سلامتی ِ آن مرتبط میشوند.
   تا سالیان ِ پیش در ایران به سرطان میگفتند کوفت ( و نشاندهنده ی بروز ِ بیماری یی لاعلاج بود که از فرط ِ ناملایمات ِ زندگی در انسان بروز میکرد ) یا به گواتر ، غمباد میگفتند زیرا این رابطه را کشف کرده بودند که اگر کسی در زندگی ِ خود ، فردی غصه ساز یا غصه دار باشد و این بغض و دردها را در خود سرکوب کند به بیماری ِ مذکور یا همان گواتر ِ امروزی دچار میشود ، بعدها با پیشرفت ِ علم ِ فیزیکی و پزشکی ، تا حدودی ارتباط ِ بین ِ بدن و ذهن را زیر پا گذارده دیدیم و به فرض در همین مورد ِ اخیر ، کمبود ِ ید را عامل ِ منحصر به فرد ِ این بیماری دانستند ، بیخبر از این مقوله که تنها در بدنی همراه با ذهنیت ِ سرشار از غم ساختن و غصه خوردن ، یکی از مشکلات هم ، جذب نکردن ِ ید توسط ِ بدن ِ فرد بیمار میباشد ! و خود بخوانید حدیث ِ مفصل از این مجمل …
   به هر حال با گسترش ِ علم نوین و دستیابی به پدیده های فیزیکی ، بینش ِ ارتباطات ِ متافیزیکی با بدن ، روزبه روز فاصله دارتر شد تا جایی که دیگر عوامل ِ متاثر بودن ِ جسم از ذهنیات تقریبا به دست ِ فراموشی سپرده شد ( مگر در مواردی که روانکاوان و روانپزشکان با زور به باورهای مردم تلنگرهایی بر پایه ی کار با هیپنویزم میزدند ) . اما در سالهای اخیر رفته رفته بشر باز به سر منزل ِ ارتباطات ِ ذهنیات و افکار با ” بدن ” واقف و واقف تر شد و علوم ِ متافیزیک در زمینه ی سلامتی هم ، بیش از پیش رو به رشد گذاشت و با هواداران و مخاطبینی بیشتر روبرو شد ، تا جایی که هم اکنون و ظرف ِ سی سال ِ گذشته در کشورهای غربی و اروپایی ، پا از بحث ِ طب ِ سنتی نظیر ِ حجامت و استفاده از دم نوشها ، خام خواری و گیاه خواری یا طب سوزنی ، ماساژ و … بحث بسیار فراتر رفته و با تکنیکها و بینشهایی نظیر ای اف تی ، نگرش ِ زندگی کردن در حال ، استفاده از انرژی های ریکی و نورانی ، طریقه ی مثبت نگری و … ریشه و اساس ِ دگرگونی ها را خواهان ِ تغییرند و لاجرم در پس ِ این نگرشها و کارکردها نیز دریچه هایی نو را به روی سلامتی و کامیابیِ انسان باز شده میبینیم و این همان عصر ِ نوینی ایست که در آن بشر میتواند دوباره شاهد ِ فرمانروایی بر اریکه های زیبای وجودی ِ خود باشد ، تنها و تنها اگر خود را بر روی ِ این بینش و نگرش ِ تغییر و تحول باز بگذارد و خواهان ِ آن باشد ، تا با سرعت ِ نور در این مسیر خود را در حال ِ حرکت ببیند .
   خیر پیش و در پناه حق همواره نورباران باشید
   جویا

 31. من هم با آقا جواد موافقم من درست قبل زمانیکه با این سایت آشنا شدم با زمین و زمان در جنگ بودم ولی از وقتی با شما عزیزان و راهنمایی هاتون روبرو شدم زندگیم تغییر کرده…از خدا شکر می کنم که بهم نشون داد تنها نیستم و انسان های زیادی با من در عشق خدا شریکن.من فهمیدم دوستی جز خدا و دوستان خدا ندارم و هرکسی دوست خدا نیست دوست منم نیست.آقا جواد بهتون تبریک میگم که تو این مدت کم مسیرتونو تغییر دادین و از این خوشحالم و باعث می شه بگم این آقا جواد کجا و اون آقا جواد کجا.البته اگه تشابه اسمی نباشه و شما همون آقا جواد باشید.در هر حال من خیلی خوشحال شدم کامنت شما رو دیدم و باعث شد خوشحالیمو ابراز کنم.امیدوارم بازهم خبر خوب ازتون بگیریم.جا داره از آقا شهاب به خاطر فراهم آوردن این امکان تشکر کنم هرچند از تشکر خوششون نمیاد.

 32. سلام
  کتاب انگلیسی شفای زندگی رو دارم می خونم . هرچی گشتم فارسیش تو اینترنت نبود. البته انگلیسیش خیلی ساده و سلیس و شیوا نوشته شده، هر کسی که ی کوچولو انگلیسی بلد باشه راحت میتونه بفهمه و درکش کنه.
  خیلی کتاب شیرین و زیبا و دلچسبیه، به دل آدم میشینه. اگه امکان داره تو سایت بذارید تا دیگران هم استفاده کنن.
  ممنون از سایت مفید و تاثیرگذار تون.

  1. سلام جواد عزیز ، کتاب شفای زندگی ، در حال حاضر داره در کتابخونه ها به فروش میره و نویسنده و مترجم این کتاب دارن از این کار پولی رو به دست میارن ،
   و حق نشر این کتاب با اون ها و ناشر کتاب هست .
   از این رو ، ما این کتاب رو در کتابخانه قرار ندادیم . دوستانی که مایل به مطالعه این کتاب هستند میتونن از کتاب فروشی های بزرگ تهیه کنند .

   1. مرسی از توضیحات شما
    سایت زیبایتان سرشار از نشاط، سرزندگی، امید، صداقت، پاکی و انرژی مثبت است.
    از وقتی با این سایت آشنا شدم مسیر زندگیم تغییر کرده، آرامشم صد چندان شده، امیدم به زندگی بیشتر و بیشترتر شده، و درکل با مشکلات زندگی کنار اومدم و هرآنچه که هست رو با تمام خوب و بدش پذیرفتم.
    ممنون و متشکرم.

    1. سلام جواد عزیز ، ما هم از وجود شما خرسند هستیم ، چون این وب سایت جای خوبانه و انسان هایی که به دنبال خوبی ، به دنبال خداوند ، به دنبال انسانیت میگردن . ما نیز از شما متشکر هستیم که خوبی ها را انتخاب کردید .

 33. سلام ممنون از کتابه
  برای این کتابها سیر مطالعاتی در نظر دارید؟
  مثلا اول از کدوم شروع کنیم بهتره؟

  1. سلام سعیده خانم ، کتاب های سنگین و فسلفی مانند کیمیای سعادت ، درد جاودانگی و این دسته از کتاب ها رو بذارید برای اخر سر .
   برای شروع ، از کتابهایی مانند رجبعلی خیاط ، چهل دیدار خدا مراد ، داستان های شیوانا ، یک فنجان چای ، کیمیاگر و روح هیمالیا استفاده کنید .

 34. خیلی ممنونم که کتاب خدا مراد رو در اختیار ما گذاشتین
  این کتاب یک کتاب بی نهایت با ارزش و مؤثره.خیلی بهم کمک کرد.خیلی ممنون از شما . انشاءالله فرصتی بشه بتونیم با هم راجع بهش حرف بزنیم.
  دنیایتان پر از نور الهی

 35. با سلام
  خیلی وقته دنبال کتاب جریان برق در بدن هستم ممنون میشم کمکم کنید

  1. سلام دوست عزیز ، متاسفانه این کتاب رو ندارم و تا حالا ندیدم

 36. salam

  vagheaaaaaaaan babate in ketab haye ziba mamnoonam

 37. سلام اقا شهاب ببشخید شما کتاب پنجه زمان رو ندارید که در سایت قرار بدید یا به ایمیلم بفرستید
  با تشکر از شما بخاطر زحمات خوبتون

  1. سلام سعید جان ، نه سعید جان ، متاسفانه ندارم .

   1. سلام اقا شهاب
    خب کتابی ندارید که به فلسفه زمان بپردازه

    1. سلام سعید جان ، نه متاسفانه ، فعلا در دسترس نیست

 38. سلام واقعا تمام کتاب هاتون عالی بودن
  اگه میشه کتاب فرافکنی در سی روز رو اضافه کنید.
  باتشکر از سایت زیباتون

  1. سلام به شما دوست عزیز ، خوشحالم که کتاب ها براتون مفید بوده ، ما در این سایت سفر روح رو به صورت معنوی اموزش میدیم ، از تکنیک های سفر روح یا فرا فکنی استفاده ای نمی کنیم و به همین ترتیب در سایت هم قرار نخواهیم داد .

 39. همینطور می تونیم سوالاتمونو اونجا راجع به کتابی که خوندیم مطرح کنیم
  من الان دارم کتاب “خدا مراد”رو مطالعه میکنم.
  بعضی جاهاش برام سنگینه درکش

  1. سلام به شما ، ممنون از پیشنهاد خوب شما ، بله ، چرا که نه ، انجام میشه حتمآ .

 40. لطفا یه بخشی بزارین برای نقد کتاب
  خیلی مفید میشه
  باعث میشه هممون کتابهایی که خوندیم هزم کنیم.

 41. سلام. ممنون از زحماتتون. از اینکه این کتابهارو رایگان در دسترس قرار دادید بسیار ممنونم

 42. سلام.ممنون که این کتابهای با ارزش رو رایگان در اختیار ما گذاشتین. درضمن من برای پیوستن به گروه نیایش یه ایمیل به شما زدم!

  1. سلام مریم خانم ، خواهش میکنم ، ما هم جواب ایمیل شما رو براتون ارسال کردیم .

 43. سلام دوست عزیز،این کتابهارو فقط باید بخرید،pdf این کتابها تا جایی که میدونم موجود نیست ،من یه سایت خوب بهتون معرفی میکنم که کتابهای بسیار عالی و آموزنده در این مسیر رو داراست ،اگه تمایل داشتید،اسم اون کتابهارو هم بهتون میدم ketabnak.com

  1. ممنون از شما – به این کتابخانه حتما سر میزنم . با سپاس فراوان

 44. سلام،سپاسگذارم از کتابهای خوبتون،عالی بود،تمامش رو دانلود کردم،من خیلی کتابهای خوب میتونم بهتونم معرفی کنم:
  ١.نیروی حال ،اکهارت توله،ترجمه مسیحا برزگر همراه با سی دی صوتی
  ٢.چهار میثاق همراه با سی دی صوتی با صدای نیما رئیسی
  ٣.نیمه تاریک وجود.دبی فورد.ترجمه فرناز فرود
  ۴.خلاقیت (اشو)
  ۵.استادان بسیار،زندگی های بسیار(دکتر برایان ال.وایس)ترجمه زهره واحدی
  ۶.راهنمای عملی پیشگویی آسمانی..(جیمز رد فیلد-کارون آدرین،ترجمه هرمز عبداللهی(فیلم این کتاب رو هم اگه بتونید تهیه کنید بی نظیره )
  ٧.پاکسازی چاکراها،درین ویرچو،ترجمه شهرزاد فتوحی
  ٨.تئوری انتخاب ،دکتر ویلیام گلسر،ترجمه دکتر علی صاحبی
  ٩.عشق پرنده ای آزاد و رها (اشو)

  1. سلام به شما ، ممنون از اینکه کتاب ها رو معرفی کردین ، بعضی ها آشنا بودن بعضی هم برای ما نا آشنا . اگر پی دی اف این کتاب ها رو دارین ممنون میشم برام بفرستین ، البته باید سال انتشار این کتاب ها رو هم نگاهی بهش بندازم ، چون برای قرار دادن پی دی اف ، از لحاظ قانون کپی رایت هم کمی دست و بالمون بسته است .

 45. سلام ممنون از کتابهای خوبی که معرفی کردید.من کتاب استادان یا معبد سکوت رو خریدم و دارم میخونم.واقعا عالیه.من واقعا در گیرش شدم.
  چطور میشه عضو گروه شما شد اقا شهاب؟

  1. ما الان فقط برای گروه نیایش عضو میپذیریم، اگر میسر بشه در هفته های آینده عضو پذیری هم میکنیم، بله کتاب خوبی هست، از نکات خوب این کتاب استفاده کنید و اگر قسمت هایی برای شما غیر قابل هضم بود، زیاد باهاش درگیر نشید و به آینده واگذار کنید.

  1. بله دوست عزیز ، شنبه اسم شما به عزیزان داده میشه .

 46. با سلام اقا شهاب ممنون بخاطر قرار گذاشتن کتابها و ممنون میشوم که کتاب های جدیری قرار بدید
  با تشکراز شما

  1. سعید جان کتاب قبلی ها رو خوندی ؟ ماشالله مثل نور میمونی ها ، وقت کنم چشم ، میذارم حتما داداش .

 47. با سلام اقا شهاب یادم میاد کتاب لیندا گودمن که در مورد علایم ستاره ایی به گمانم بود در اینجا بود ولینکش خراب بود که گفتید اپلود نمیشود خوب شما می تونید لینک قدیمی اون رو که تو وبلاگ قبلی تون داشتید قرار بدید صحیح و سالم که لینکش رو اینجا قرار دادم Star_Signs.rar

  شاداب باشید تا بعد

  1. ممنون سعید ، دوستان میتونن اون کتاب رو اگر قابل دانلود هست از وبلاگ دانلود کنند . اون کتاب تو وبلاگ باشه بهتره تا اینجا بشه . دلیلش هم به خاطر مسائل امنیتی هست سعید جان .

   1. سلام به شما دوست عزیز ، سمیرا خانم ، لینک کدوم کتاب رو ؟

 48. سلام شهاب عزیز

  ممنون از اینکه این کتاب های گرانبها را یکجا برای روشن شدن راه
  کسانی که به دنبال خودشناسی هستند قرار دادی.

  موفق و پیروز باشی

  1. سلام خدمت شما و سپاس از تشکر شما . امید که این کتاب ها بتونن مسیر زندگی شما رو روشن تر کنند .

 49. سلام اقا شهاب ممنون کتابای خوبی بودن فقط دو چیز ایا کتاب های جدید ی نمیخواهد قرار بگیرد
  ۲-همینطور برای سایتتون اگر اهنگ بذارید بهتر میشه

  1. ممنون سعید عزیز ، رسیدگی میکنیم حتما ، اگر بشه قرار میدیم .

 50. سلام آقاشهاب اگه کتاب خود مقدس شما نوشته وین دایر رو تو کتابخونه بذارید فکر میکنم به خودشناسی عزیزان خیلی کمک کنه .برای کتابهایی که برای دانلود گذاشتید هم خیلی ممنونم .

  1. سلام خانم مقدسی ، این کتاب در گوگل پیدا نشد ، فعلا فراگیر نشده . یعنی در کتاب خانه ها موجود هستش ، از این رو این جور کتاب ها رو ما هم سعی میکنیم در کتابخونه قرار ندیم ، علتش هم به خاطر کپی رایت هست ، به زودی به کتاب خونه کتاب های بیشتری اضافه میکنیم البته . در پناه خدا باشید .

 51. سلام آقا شهاب فعلا یکیشونو دانلود کردم.خیلی ممنونم

  ——————————————–
  پاسخ نویسنده : سلامت باشید . با ارزوی موفقیت

 52. سلام شهاب جان
  ممنون واسه کتابا … ولی کتاب علایم ستاره ای مشکل داره لینکش جن هرچی میزنم نمیتونم دانلود کنم …. اگه میشه درستش کنید یا یه لینک کمکی براش بزارید …. ممنون

  1. سلام خانم نسترن / یه اتفاق عجیب افتاد ، من تمامی این کتاب ها رو در سرور سایت خودم آپلود کردم ، اما به این کتاب که میرسه دانلود امکان پذیر نمیشه ،همچنین در سرور های دیگه هم این کتاب رو قرار دادم اما باز موفق به دریافتش نشدم ، برای خودم خیلی عجیب بود !!! از این رو از قرار دادن این کتاب صرف نظر کردم … . با عرض پوزش از شما .

 53. با سلام اقا شهاب ممنون میشوم کتاب علم الاسرار رویا نوشته پال توئیچل رو ر کتابخانه قرار بدید

  1. سلام سعید عزیز ، این کتاب جز کتاب های مجاز نیست ، سایت هایی که کتاب های اکنکار رو در قرار دادن بعد از مدتی فیلتر میشن ، ممنون میشم اگر این کتاب رو از سایت های دیگر با فیلتر شکن دانلود کنید .

 54. سلام ممنون همشون رو دانلود کردم چون همه جز کتاب های نفیس هستش

  1. سلام زهره عزیز ، اگر کتابی رو می شناسید که مفید هست هم بگید یا برام ایمیل کنید که در اختیار دوستان قرار بدم . ممنون .

   1. سلام البته نمیدونم اینجابه کار شمابیادیانه امامن چند کتاب روخدمتتون عرض میکنم امیدوارم که مفید باشه
    ۱انسان روح است نه جسد تالیف رئوف عبید
    ۲سرنوشت روح تالیف مایکل نیتون
    ۳سنجش خردناب تالیف کانت
    ۴معراج السعاده تالیف مولا احسان نراقی
    این کتابها هستند
    دوباره چیزی یادم امد خدمتتان عرض میکنم

   2. سلام ازتون خاهش میکنم کتاب ستاره شناسی خانم دکتر لیندا گودمن رئ واسم میل کنید
    واقعا کتاب تاثیر گذار خوبی هست

    1. سلام به شما ، اون کتاب قابل میل کردن نیست دوست عزیز ، حجم بسیار بالایی داره . لطفا از کتابخانه ها تهیه کنید .

دیدگاه ها بسته است.