صفحه اصلی گروه نیایش سرزمین های دور

گروه نیایش سرزمین های دور

گروه نیایش سرزمین های دور

با سلام خدمت شما عزیزان، در گروه نیایش، ما هر شب ، از ساعت ۲۳ الی ۲۳٫۳۰ برای تمامی بیماران عالم + بیماران معرفی شده به گروه + پدران و مادر ها + مستمندان و همه ی افراد کره ی زمین به طور دسته جمعی دعا خواهیم کرد.

دعایی خیر و نیک، که راه گشای آنچه درگیر آن هستیم باشد.

برای عضویت در گروه نیایش، میتوانید عضوی از کانال تلگرام ما شوید  تا در گروه نیایش همراه باشید و فعالیت های انجام شده را دنبال کنید .

آدرس تلگرام سرزمین های دور:

www.telegram.me/sarzaminhayedoor

آدرس ایمیل ما برای پرسش سوالات :

 d_lands@yahoo.com

گروه نیایش

ابتدا سپاس گذار هستیم از حسن نیت شما و ورود شما را به گروه نیایش تبریک عرض مینماییم .

دوست گرامی ، هدف از تشکیل این گروه ، بهره مند سازی خود و اطرافیان و انسان های نیازمند از دعاهای خیر و نیک و نیایش های خالصانه سرشار از عشق میباشد .

اگر عضوی از این گروه هستید ، باید عشق و نور الهی را سر لوحه راه خود قرار دهید ، اعمال و کردار شما مربوط به خود شماست ، اما هر آنقدر که صاف تر و زلال تر باشید تاثیرات دعاهای خیر شما بر بیماران و اطرفیان بیشتر و بیشتر خواهد بود … پس موضوع را جدی بگیرید ، همان طور که در پست نیایش مطالعه کردید ، دعاهای خیر و نیک شما بسیار بسیار تاثیر گذار خواهند بود ، ابتدا ی مراتب به خداوند ، سپس به خود و در آخر و به عشق و نور الهی که در پیرامون شما جاری است اعتقاد قلبی داشته باشید … شما همانند یک درگاه ، با دعاهای خیر و نیک خود در طول شبانه روز میتوانید باعث بهبود هزاران بیمار و درد مند با شید . که این موضوع از نظر علمی ثابت شده است .

اینکه به چه صورت برای دیگر عزیزان دعا میکنید به خود شما بستگی دارد ، هر آن طوری که آموخته اید و راحت هستید برای دیگر اعضای گروه طلب خیر و مغفرت کنید ، طوری برای دیگر اعضا دعا کنید گویا اینکه برای خود در حال دعا کردن هستید ، به طور متقابل دیگر اعضا نیز برای شما به همین گونه دعا خواهند کرد ، ایمان داشته باشید دعاهای خیر شما مشکل گشای دیگر عزیزان خواهد بود و باور داشته باشید که دعاهای خیر دیگران نیز در زندگی شما تاثیرات فراوانی را به جای خواهد گذاشت .

به طور حتم انسان های زیادی به این گروه و دعاهای خیر حاصله از آن چشم خواهند دوخت ، پس با تمام وجود و عشقی سرشار از نور الهی آن ها را سیراب کنید ، هر آنقدر که در این گروه کوشا باشید ، هر آنقدر که نثار کنید ، به طور حتم به  همان میزان نیز از عشق و رحمت الهی بهره مند خواهید شد … شما با ثبت نام در این گروه وارد وادی عشق شده اید ، و این را صمیمانه به شما تبریک عرض مینمایم ، اجرتان با خداوند متعال.

 

نکاتی در مورد نحوه ی دعا کردن :

دوستان عزیز ،زمانی که در زمان های مشخص به طور گروهی دعا میکنیم ، ابتدا از خداوند طلب کنید این حلقه رو به طور یکپارچه به هم متصل کنه، سپس نیت کنید حلقه ی ما به حلقه ی  تمام انسان هایی که در حال حاضر در روی زمین در حال دعا کردن هستند متصل شود.

از طریق کانال سرزمین های دور در تلگرام لیست بیماران و ساعت دعای شبانه برای شما عزیزان ارسال خواهد شد، امکان داره شما در اون ساعت در مهمانی یا مکانی باشید که نتونید با خدای خود خلوتی داشته باشید،از این رو در ساعت مشخص زمانی که از مهمانی لذت میبرید در دل هم برای ما دعا کنید و هم تصور کنید که دعاهای دیگر عزیزان رو دریافت میکنید ، تصور شما ، قوه خیال شما در دعاهای گروهی ما بسیار کارساز و  مهمه.

زمانی که در حال عبادت هستید اگر چشمان خود را ببندید ، دریافت و ارسال بهتری رو خواهید داشت، با چشمان بسته دعاهای خود رو مانند بسته های نور فرض کنید که یک به یک اون بسته های نورانی رنگ رو به آسمان ارسال میکنید و این بسته های نور باعث ایجاد خیر و نیکی برای عزیزان شما میشه . در همین حال تصور کنید که تمامی دعاهای دیگر اعضای گروه هم داره به صورت بارانی نورانی رنگ در پیرامون شما باریده میشه .

هر یک از ما به طریقی با معبود خود صحبت میکنیم ، فردی با نماز خوندن ، فردی با ذکر گفتن ، فردی با خوندن قرآن ، دیگری با خوندن آیت و الکرسی، فردی با دعا کردن ، فردی با خوندن دعای روز عاشورا … فردی با فرستادن ری کی ،چون ما یک حلقه هستیم تمامی برکات حاصل از این دعاها به ما میرسه ، پس در ساعات دعا به همان صورتی که راحت و مایل هستید برای خود و دیگر عزیزان دعا کنید .

نحوه و شرایط معرفی نیازمندان دعا :

انسان هایی در اطراف ما نیازمند دعا هستند ، به عنوان مثال در اقوام ما ، در دوستان و آشنایان ما فردی مبتلا به درد شدید ، یا بیماری نا علاج ، یا سرطان و تومور مغزی گشته است ، وظیفه ی ما در قبال او چیست ؟ از شما خواهشمندم  این  گونه عمل کنید .

ابتدا نزد خود فرد بیمار و در صورت امکان خانواده او بروید . سپس با فرد بیمار موضوع را در جریان بگذارید ، به او بگویید من عضو یک گروه نیایش هستم ، ما بر حسب وظیفه و انسان دوستی و به عشق خداوند ، هر شب در ساعتی معین، هر یک برای بیماران مورد نظر به طور گروهی دعا میکنیم ، تا به حال نیز انسان های زیادی به این گروه معرفی شده اند و بسیاری از آن ها مورد لطف خداوند قرار گرفته اند .

سپس او را توجیح کنید که هر شب در ساعتی معین مراسم نیایش را اجرا میکنیم ، فرد بیمار نیز وظیفه دارد تا هر شب در ساعت معین شده ، حدا الامکان مشغول کاری نباشد و در مکانی به خلوت بنشیند و بر این موضوع واقف باشد که صدها نفر در حال حاضر برای بهبود و سلامتی او در حال نیایش و دعا هستند تا نور الهی و رحمت الهی را از درگاه خود روانه این انسان نیازمند کنند .

از این رو فرد بیمار باید در طول شبانه روز به زندگی و شفای خود امید وار باشد  ، به هیچ عنوان نباید از الفاظ منفی و عدم امید داشتن بگوید ، یا اینکه بخواهد این درد را یا بیماری را یک عذاب قلمداد کند ، بلکه باید این را با آغوش باز بپذرید و حال با امید و بردباری و توکل به خدای مهربان بر آن بر آید که مشکل ایجاد شده را حل نماید .

اگر از شما این سوال را پرسید که چرا من ؟ به او بگویید خداوند به هیچ یک از بندگان خود ستم نخواهد کرد ، بلکه  موارد و مسائلی باعث این میشود که انسان دچار بیماری ها شود …و در پس هر مشکل و بیماری خیری نهفته است …

سپس به او بگویید ، از این پس از خداوند خیر و نیکی را طلب کند چون ما نیز از خداوند برای او خیر و نیکی را طلب میکنیم .

سپس به او این را بگویید ، با ما در نیایش ها شرکت کن ، اگر بهبود یافتی و تاثیر این نیایش ها را در زندگی خود احساس کردی ، در صورت تمایل به گروه نیایش بپیوند تا از این پس نیز تو درگاهی برای شفا و علاج بیماران دیگر باشی .تمام

اما چرا این خواسته را از شما داشتم ؟

با این روند ما با  انسان هایی که به ما معرفی میشوند تقابل و تعامل دو طرفه خواهیم داشت ، امیدی در دل آن ها بیدار خواهد شد و ما نیز از حال فرد بیمار با خبر خواهیم بود . و به امید خداوند در صورت بهبودی به احتمال بسیار بالا ، فردی که تا دیروز از بیماری در رنج بوده است ، در صورت تمایل خود او  با پیوستن به گروه نیایش درگاهی خواهد شد تا بیماران دیگر را نجات دهد ، و چون خود او از بیماری رنج برده است ، حال بهتر میتواند بیماران دیگر را درک کند و درگاهی شود برای معرفی بیماران بیشتر … پس با این ترفند رفته رفته اعضای گروه نیایش به صورت بسیار منطقی افزایش پیدا خواهند کرد و در نتیجه انسان های بیشتری با خداوند و مهربانی او آشنا میشوند .

در این طریق وظیفه ی سنگینی بر عهده شماست ، شما باید با انسان های بیمار به طور صحیح ارتباط برقرار کنید ، آن ها را از روند گروه نیایش آشنا کنید ، سپس یک راهنما و هم دل خوب برای آن ها باشید ،امید را در دل آنها بیدار کنید ،  سپس حال فرد بیمار و تعداد روزهایی که باید برای او نیایش انجام شود  را به اینجانب اطلاع دهید تا با این روند به بهترین نتیجه برسیم .

در معرفی انسان های نیازمند ، بیماران سرطانی ، تومور ، ام اس ، دیابتی و یا … به گروه نیایش کوتاهی نکنید ، به دریا بزنید و در این راه کوشا باشید .حق نگهدار شما عزیزان گروه نیایش باشد . 

هرگونه پیشنهاد ، نظر ، انتقادی دارید ، لطفا در بخش نظرات همین پست با دیگر عزیزان در میون بذارید . با سپاس از همراهی شما .

دیدگاه(۱۵۳)

 1. سلام ببخشیدمیشه اسم منم تولیست دعاقراربدین واقعااحتیاج دارم هم برای بهترشدن حال روحی وجسمیم هم برطرف شدن ی مشکل مربوط به ازدواجم ممنون میشم میشه اسممو (پریساب)بگم.

  1. اسم شما در لیست کانال سرزمین های دور قرار میگیره. با تشکر

 2. سلام اقا شهاب شب عالیتون فرشته بارون.میشه اسم من رو تو لیست دعا قرار بدین عزیزان هرشب برام دعا کنن به دوجهت اول اینکه من کارم شرو بشه طرح بیمارستانم باید شرو میشد ی سال وخورده ای به خاطر ولطف مسول طرح عقب افتاده ودوم اینکه من واقعا نمیتونم مسیر واقعی زندیگمو پیداکنم نمیدونم رسالت الهیم از نظر شغلم تو این دنیا چیه واقعا تو دوراهی قرار گرفتم.نیازمند دعای پاک وخالص شما واعضای گروه هستم.ممنون میشم هرشب برام دعاکنین تا کارم شرو بشه.فرناز حاجیپور

  1. درخواست دعای شما در کانال تلگرام ثبت شد فرناز عزیز

 3. با سلام
  آقا شهاب میخواستم بپرسم گروه نیایش هنوز برقراره ؟ میخوام اسمم بره توى لیست

  1. سلام به شما فرناز عزیز.
   زمان هایی که عزیزانی نیاز به دعا داشته باشن، اسمشون رو میدن و ما براشون دعا میکنیم اگر میخواین عضوی از گروه باشین، به تلگرام سرزمین های دور ملحق بشین. ادرس کانال ما در تلگرام:
   @sarzaminhayedoor

   1. بله عضو کانال شدم و بى صبرانه منتظرم که با گروه دعا کنم

 4. سلام آقا شهاب چطوری باید عضو گروه نیایش بشم بهتون ایمیل دادم لطفا چک کنید

  1. سلام به شما، عزیزانی که میخوان عضوی از گروه نیایش باشن، در تلگرام عضو کانال سرزمین های دور بشن. در اونجا اطلاعات لازم بهشون داده میشه و زمان هایی که دعای دسته جمعی هست خدمتشون عرض میشه.

 5. سلام :
  کسانی که در این سایت جمع میشن همه یاران امام زمان هستند حالا اگه عقیده شون هر اسمی داشته باشه مسلمان , هند , مسیحی یا هر چیز دیگه مهم اینه که همه به یک ریسمان چنگ زدن . الهم کل ولیک الفرج
  برای منم دعا کنید که از بندگان خالص خدا باشم

  1. ان شاالله که هستید دوست عزیز.
   عزیزانی که در این سایت هستند ، به جای رفتن سراغ مطالب بی ارزش ، روی ب ارزش ها آوردن . روی به خداوند آوردن پس این ها با ارزش هستند. امید ک ما هم برای این عزیزان مفید باشیم.

 6. آقا شهاب تورو خدا واسه منم دعا کنید. من واسه حل مشکلم هر دعایی و که بگین انجام دادم ولی نشده. قسمتون میدم منو تو گروه دعا کنید شاید نفس های گرم شما مشکل منم حل کنه

  1. سلام به شما مینا عزیز.
   نام و نام خانوادگی خودتون رو برای ما ایمیل کنید تا در لیست گروه نیایش قرار بگیرید. چشم

 7. با سلام
  مدتی است که با این سایت و کانال تلگرام آشنا شدم و از مطالبتون بسیار بهره بردم.

  یکی از دوستان خوب من دچار زایمان زودرس شده و دخترش الان زیر دستگاهه نوزاد تازه متولد شده برای بهبود و ادامه ی زندگیش نیاز به معجزه ی پروردگار داره خواهش میکنم در نیایش شبانه برای شایلین کوچولو دعا کنید

  1. سلام به شما. شایلین عزیز ان شاالله که دوباره به خانواده بر میگرده.
   ما هم براش دعا میکنیم. همچنین همه ی عزیزانی که این نظر رو میخونن

 8. شهاب عزیز
  ممنون میشم نام من رو توی لیست نیایش گروهیتون قرار بدید، بسیار محتاج دعاتون هستم.

  1. سلام تیارا عزیز. گروه نیایش دیگه ثبت نامی نیست. و البته الان هم فعالیتی نداره.
   ماه های خاصی از سال این ارتباط برقرار میشهو مثل ماه رمضان و ماه محرم.

 9. سلام وقت بخیر من حدودا دو هفته ای میشه ناخود اگاه اکثر روزا یادم رفته سر قولم باشم ودعا کنم .ایا میتونم باز ادامه بدم؟
  ممنون

  1. سلام به شما فرناز عزیز.
   بله میتونید. هر زمان که بخواهید میتونید . دعا باید از روی میل باطنی باشه. از روی عشق.
   اگر انجام ندادید حتما حسش رو نداشتید .

 10. سلام
  شهاب عزیز امکانش هست اسم مادرم (مه لقا هاشملو) رو برای دعا وارد لیستتون کنید ناراحتی مغزی و قلبی داره
  ممنون

  1. بله. در تلگرام سرزمین های دور اسمشون رو قرار میدم تا بچه ها براشون دعا کنند. موفق و سر بلند باشید رها عزیز.

 11. تشکر فراوان از شما ک این سخنان واقعا عالین امیدوارم سالیان سال اموخته اتون رو مثل همیشه به ما القا بدین من بینهایت سپاسگذارم

 12. سلام میتونم بپرسم چرا اسمم تو گروه نیایش نیس در حالیک از طریق ایمیل خدتون قبول کردین من عضو کوچکی از گروه باشم تشکر

  1. سلام به شما فرناز عزیز
   قواعد و قوانین گروه نیایش رو ساده تر کردیم .
   ثبت نام و نام نویسی رو بر داشتیم.
   هر شخصی که دوست داره میتونه عضوی از گروه باشه و هر زمانی که دوست داشت هم میتونه خارج بشه.
   به همین جهت دیگه اسمی در گروه نیایش ثبت نشد.

 13. سلام
  وقتتون بخیر
  ممنون میشم برام شرح بدین که چرا برای نیایش شبانه ذکر نام و نام خانوادگی لازمه؟
  مگه رضایت طرفین شرط لازم و کافی نیست؟
  سپاس

  1. مه عزیز، حدااقل نام شخص لازمه و یک نام خانوادگی مستعار هم لازمه.
   فرض کنید سه نفر به اسم سعید درخواست دعا داشتن، من تو کانال چی بنویسم ؟ سعید سعید سعید ؟ سعید به توان سه ؟
   بعضی از دوستان نام و نام خانوادگی واقعی رو میدن. بعضی ها هم اگر مایل نیستن، میتونن یک خانوادگی مستعار انتخاب کنن.

 14. سلامچرا اسم من تو گروه نیایش ننوشتین منم عضوم ولی اسممو ثبت نکردین تشکر

  1. فرناز عزیز، فعالیت گروه نیایش تغییر کرده، در ماه مبارک رمضان برنامه های بسیاری داریم، برای دنبال کردن گروه نیایش، عضوی از کانال سایت سرزمین های دور در تلگرام بشید .
   ادرس تلگرام ما
   http://www.telegram.me/sarzaminhayedoor
   و یا
   sarzaminhayedoor@

   1. سلاااااام
    میشه لطفا توضیح بدین فرق اساتید درون
    و استاد های بیرونی چیه؟یعنی فرق اینکه آدم شاگرد و بعد مرید یکی از اولیا خدا بشه و اینکه مرید کسی نشه و صرفا از راهنمایی اساتید درون استفاده کنه چیه?

    1. درپست آگاهی در بیداری و رویا این موضوع بیان شده ناشناس عزیز . میتونید اونجا این مطلب رو مطالعه کنید. البته در پست های دیگر هم این موضوع بیان شده. مانند پست
     اساتید رویا اساتید درون.

     1. سلاااااام
      این دو تا پست رو مطالعه کردم .
      سوال : فرق این که کسی مرید و سر سپرده یکی از اولیا بشه با این شیوه ای که شما فرمودین چیه?

      1. ناشناس عزیز، اگر اولیاء الهی مرتبه ی بسیار بالایی نزد خداوند دارند.
       اگر شخصی مستقیم از اولیاء الهی نیز پیروی کنه، بسیار پسندیده است.
       اگر طریق، به دین هست، اسلام و قرآن هم جزیی از همین طریق هستند. شیوه ای رو ما آموزش ندادیم. بلکه اساتید درون، یکی از همان راهنمایانی هستند که در این راه انسان رو هدایت میکنند.

 15. سلام
  میخواستم بپرسم امکان این وجود نداره که پیام هایی رو که میخواید از طریق پیامک ارسال کنید؛در تلگرام ارسال کنید؟یا همون گروه نیایش رو در تلگرام داشته باشید یا پیام هارو از طریق کانال تون به اطلاع بقیه برسونید؟
  من دوست دارم که عضو این گروه باشم و قوانین رو هم مطالعه کردم،اما نمیتونم از طریق پیامک در ارتباط با گروه باشم….لطفا اگرامکانش هست،به این پیشنهاد هم کمی فکر کنید،ممنون

  1. سلام به شما وندای عزیز.
   در حال حاضر گروه نیایش سرزمین های دور، از طریق تلگرام پیگیری میشه، ب تلگرام به ادرس سرزمین های دور مراجعه کنید.
   ادرس تلگرام این هست :
   http://www.telegram.me/sarzaminhayedoor

 16. سلام وعرض ادب و احترام به دوستان و آقا شهاب گل
  از این که به جمع شما دوستان پیوستم بسیار خشنود هستم شاکر از پروردگار، که بنده حقیر رو در این مسیر عرفانی قرار داده، با تشکر از لطف شما عزیزان

  1. فعلا گروه نیایش، فعالیت خاصی رو نداره داوود عزیز، میتونین عضوی از گروه خیریه ما باشید. ممنون از حضور شما برادر گرامی.

 17. با سلام. منم علاقه دارم هرچه زودتر عضو گروه نیایش شم. اطلاعات خودم رو براتون ایمیل کردم. ممنون.

 18. سلام.شهاب عزیز این گروه فقط نیایش برا سلامتی بیمارانه؟برا حاجت روایی نیس؟

  1. سلام به شما نفس عزیز، تنها برای بیماران هست ، حاجت روایی چیزی هست شخصی و میتونه هر چیزی باشه، ما در راستای کمک به بیماران هست که دعا میکنیم

 19. سلام
  لطف میکنید منم رو به لیست اعضا اضافه کنید.
  ممنون

  1. قوانین گروه رو لطفا مطالعه کنید و بعد اگر مایل بودید عضو بشید .

 20. سلام آقا شهاب
  ممنونم بابت تمام کمک و راهنمایی هاتون.
  چشم حتما دعا میکنیم براشون.

 21. سلام آقا شهاب
  متاسفانه دیشب فوت کردن?
  مرسی از لطفتون.

  1. سلام به شما سها عزیز ، چه کسی فوت کردن ؟ فراموش نکنید مرگ ، تنها مرگ جسم هست و نه مرگ روح . اون شخص هنوز هم زنده است و برای ادامه زندگی خود داره اماده میشه ، مرگ به سراغ ما هم میاد . براش فقط طلب خیر و نیکی کنید . این از هر چیزی بهتره سها عزیز .

 22. سلام آقا شهاب.
  می خواستم خواهش کنم برای یک خانومی دعا کنیم در نیایش شبانه،ایشون سکته کردن و تا آمبولانس برسه خیلی دیر شد الان تو کما هستن.جونم هستن اگه اسم ایشونم وارد کنین واقعا ازتون ممنون میشم.به خانوادشون هم اطلاع دادم خیلی تشکر کردن.اسمشون پروانه منصوری هست.بازم خیلی ممنون

  1. سلام به شما سها عزیز ، اسمشون رو وارد میکنم ، فقط زمانی که حالشون خوب شد هم مثل الان بیاین و خبر بدین که حالشون خوب شده . ممنون .

 23. سلام آقا شهاب بزرگوار.من از روزی که با بخش نیایش شبانه آشنا شدم هرشب راس زمان مشخص شده مشغول به دعا کردن میشم.فقط خواستم بدونم که حتما باید عضو گروه باشم؟

  1. سلام به شما ، نه حتما نباید اسمتون در گروه باشه ، شما میتونید هر شب با ما همراه باشید . دست شما هم درد نکنه . اجرتون با خدا باشه که به بهبودی این عزیزان کمک میکنید و مطمئن باشید که بی تاثیر نیست .

 24. باسلام خدمت شما آقاشهاب
  خیلی ممنون هستم که جوابم رو سریع پاسخ دادید. آقاشهاب میدونم مطالب مربوط به این قسمت نیست ولی قلبا خوشحالم که تونستم بعد از مدتها تلاش ، در زمینه عرفان .. سایت شما رو پیداکنم و آشنا بشم امیدوارم شما بزرگواران در جهت پیشرفت علوم عرفانی به من کمک کنید. لطف کنید برای ماردم فاطمه فهیمی که مشکل تنگی نفس دارند دعا کنید البته که خدای مهربون حواسش به مادرم هست ولی امیدوارم حالش از این که هست بهتر بشه چرا که فقط اونوداریم. آقا شهاب من اگه بخوام شماره رو برای شما بفرستم از این قسمت ارسال کنم و ببخشید کل گروه دیده میشه؟
  باسپاس

  1. سلام به شما خانم زاهدی ، شما شماره تماس خودتون رو از بخش تماس با ما و یا ایمیل برام بفرستید . اسم مادر عزیز شما هم در گروه قرار داده میشه . ان شاالله که ما هم بتونیم در مسیر شما مفید باشیم .

 25. باسلام خدمت مدیر بزرگوار سرزمین های دور
  از آنجاییکه من خودم با این سایت آشنا شدم لطفا من رو هم به جمع دوستان برای نیایش گروهی قرار بدید که بسیار علاقه مند هستم.
  باسپاس

  1. سلام به شما زهرا عزیز ، اعضای بیمار ، در پست نیایش شبانه قرار دارند ، میتونید اون پست رو برای دعاهای شبانه استفاده کنید .
   همچنین در مورد لطف کنید و شماره تماس خودتون و نام و نام حقیقی خود رو برای من ایمیل کنید تا عضو رسمی گروه باشید .

 26. سلام
  امیدوارم حالتون خوب باشه و اوقات به کام تون…
  مدتی هست فرصت نکردم توی نیایش ها شرکت کنم وهمینطور بدلیل افسردگی و مشکلاتم نتونستم اطلاع بدم بهتون…امیدوارم مدیون نباشم بهتون…ممنونم بابت خوبی هاتون…لطفا اسم منو از اسامی حذف کنید هر وقت مطمعن شدم از خودم مجددا میام اعلام میکنم….
  خیر پیش

  1. سلام مهلا عزیز . ممنون که اطلاع دادین . شاد و پیروز باشید و ممنون از همراهی شما

  1. سلام به شما خانم مهدیه ، لطفا قوانین گروه رو مطالعه کنید و سپس اطلاعات تماس خودتون و نام و نام خانوادگی حقیقی خود رو برای ما ایمیل کنید تا عضو گروه بشید .

 27. عشق من چند روز پیش مرگ مغزی شد و قلبشو اهدا کردیم:( واسه شادیش صلوات بفرستین اگه میشه! زندس هنوز. قلبش میزنه فاتحه نخونین واسشا:((

  1. ایمیل شما رو خوندم ، واقعا انسان های خوب زود دنیا رو ترک میکنند . خداوند حفظشون کنه اون جوون رو و بالاترین مراتب رو بهش اهدا کنه .

 28. سلام ممنون بابت مطالب خوبتون. منم میخوام تو گروه نیایش عضو باشم. مشخصاتمو براتون ارسال کردم

  1. سلام به شما ، به گروه نیایش خوش آمدین ، ممنون از حضور شما .

 29. سلاام به همگی
  میخواستم بگم متاسفانه من دیگه نمیتونم ادامه بدم
  چونکه کنکوور دارم…انقد سرگرم درسا میشم که یادم میره به مووقع دعا کنم
  اما انصرافمو چطوری باید اعلام کنم؟!
  پیامکی یا ایمیل؟!
  یا اصلا باید انصراف بدم یا میشه ندم و هر زمانی که تونستم دعا کنم؟!

  1. سلام به شما ، ممنون از اعلام شما ، هر زمان که تونستید دعا رو ادامه بدید .
   سر نماز ها ، سر دعاها و ….

 30. سلام به اقا شهاب بزرگوار.ان شاءالله در پناه حمایت خاص خدای رحمان باشید..
  به اطلاع میرسانم که آقای رسول مظفری که توسط اینجانب معرفی شده بودند و از ناراحتی قلبی {تعویض دریچه قلب}و سرطان روده و فلج نیمی از بدن دچار مشکل بودند..دیروز دعوت حق را لبیک گفتند و با دارفانی وداع نمودند..
  خداوند همه رفتگان را مورد مرحمت و بخشش قرار دهد..
  با تشکر از زحمات و محبت های شما بویژه مطالب عرفانی سایت دعاگوی وجود پاک شما هستیم و محتاج دعای خیرتان..یاحق

  1. سلام به شما امین عزیز ، خداوند ایشان رو رحمت کنند ، خیلی خیلی ممنون که ما رو مطلع کردید ، براشون طلب خیر داریم . امشب هم به بچه ها پیامک میدیم که براشون صد صلوات بفرستن تا روحشون مورد آرامش قرار بگیره .

 31. متاسفانه این امکان برام فراهم نیس. این عزیزان رو از طریق خواهرم که پزشکی میخونه میشناسم و بهشون دسترسی ندارم. و اگه هم بتونم باهاشون در ارتباط باشم، فک نکنم بتونم در این باره باهاشون حرف بزنم. ممنون از شما و سایت عالی تون 🙂

 32. سلام، روزتون به خیر و خوشی
  ببخشید نمیشه این طوری دعا کنین. چون من ازشون اجازه نگرفتم، یه وقت ممکنه بد شه. ممنونم

  1. سلام راموئل عزیز ، حتما باید اجازه بگیرین . هر طور که صلاحه . شاد باشید .

 33. بله درست میفرمایید. من به خاطر عجله ای که داشتم پست رو کامل نخوندم. معذرت میخوام. این عزیزانی که اسامی شون رو نوشتم بیماری های صعب العلاج دارند و منظورم از شفا، صرفا سلامتی نبود. بلکه خواست و مشیت الهی بود. ممنونم از شما☺

  1. سلام راموئل عزیز ، اگر بیماری نا علاج دارند حتما این عزیزان رو دعا خواهیم کرد ، من فکر کردم از دوستان شما هستند که پشت کنکور مانده اند .
   لطفا اسم و فامیلی این عزیزان رو به طور دقیق یک بار دیگه برای ما بفرستید .

 34. سلام. روزتون به خیر
  لطفا برای این عزیزان هم دعا نمایید. متشکرم
  عسگر پ_ بابک ع_ سیما و مهدیه پ_ رویا خ_ مونس ن_ لیلاب _ نجف ک_ اعظم م_ مونا خ_
  لطفا برای همه کنکوری های عزیز دعا کنین تا به رشته و دانشگاه مد نطرشون قبول شوند. منم کنکوری ام و محتاج دعای عزیزانی مث شما 🙂
  در پناه حق تعالی

  1. سلام راموئل عزیز ، حقیقت اینکه این گروه برای بیماران و افرادی که مشکلات خاصی دارن ایجاد شده ، برای مسائلی مانند کنکور ، بهتره که شخص به درس خواندن خودش اکتفا کنه ،
   همچنین در دعاها ، ما این اجازه رو نداریم که شرط بذاریم ، که بگیم خدایا فلان شخص در درس فلان قبول بشه و یا فلان شخص حتما بیماریش خوب بشه ، بلکه تنها باید خیر و برکت آنچیزی که صلاح هست رو طلب کنیم .

 35. عالیه سایتت..من هم هستم….گرچه خودم ۲ساله مریضم وامسال شروع سال سوم دست به یقه شدن ام هست بامریضیم وبیش ازهمه به دعااحتیاج دارم

  1. سلام به شما ، اگر لازم میدونید که در گروه باشید ، شماره تماس خودتون و همچنین نام و نام خانوادگی واقعی خود رو برای ما ارسال کنید . لطفا قوانین گروه رو هم مطالعه کنید تا خدایی نکرده مدیون نشید .

 36. با تشکر از مدیر سایت و دوستان عزیزی که در نیایش هاشون خاله من(افسانه مهیا) رو هم یاد کردن، حال ایشون به لطف خدا خیلی بهتر شده، به امید سلامتی کامل ایشون.برای همه دوستان سالی سرشار از سلامتی و برکت آرزو دارم. شاد باشید.

  1. ممنون از شما دوست عزیز ، خدا رو شکر که حالشون بهتره ، انشاالله که دعاهای دوستان عزیز مفید بوده براشون . ممنون از اطلاع رسانی شما

 37. سلام اقای شهاب عزیزمن به دلیل یک سری مسائل شخصی و مشغله هایی که دارم فعلا نمی تونم در نیایش های گروهیتون شرکت کنم خواستم اسم منو از گروه خط بزنید.تا مدیون نباشم.من همیشه سایتتونو می خونم وهرزمان وقت کنم برای شما و اعضای گروه دعا وطلب خیر می کنم .ممنون به خاطر زحماتی که می کشید.پیشاپیش سال نو رو هم به شما و همه اعضای گروه تبریک می گم.وبهترینها رو براتون ارزو می کنم.(زهره امیرشاهی)

  1. سلام خدمت شما بزرگوار ، امشب اس ام اس ها برای شما ارسال شد ، اما خب ، همین الان ، نام شما رو حذف میکنم ، ممنون که تا اینجا مارو همراهی کردید ،” حق نگهدار شما باشه “

 38. باسلام و عرض ادب ببخشید می خواستم خواهش کنم در نیایش امشب صد صلوات برای بنده خدایی که فوت کردند و همچنین دعای خیر برای فرزندانشون که داغ دیدگان پدرشون هستند و فردا شب اگر برای عزیزان مقدورهست شرایطشو دارند و راضی هستند هرنفر یک بار زیارت عاشورا بخواند به دلیل اینکه شب اول قبرشون هست.اگرعزیزان اذیت نمی شوند و براشون زحمتی نباشد ببخشید همه ی دوستان حلالم کنید و باتشکر از شما و دعای خیر برای همه ی بچه های گروه نیایش.

  1. لطفا نام و نام خانوادگی اون عزیز رو بگید ، حتما انجام میشه .

 39. سلام .خدمت برادر بزرگوار شهاب عزیز..خواهشمند است در صورت امکان نام آقای رسول مظفری که مبتلا به بیماری فلج دست وپا سمت چپ و سرطان روده میباشند را جهت دعا برای درمان اضافه فرمایید..از لطف شما بسیار متشکرم..

  1. سلام به شما امین جان ، اسم رو یادداشت کردم ، انجام میشه حتما ، این اقا کی هستند ؟ مشکلاتش بسیاره … خدا انشاالله صلاحش رو براش پیش کنه .

 40. سلام شهاب عزیز اگه امکان داره این هفته دوستان واسه منم در گروه نیایش دعا کنن حداقل بتونم رو پای خودم واسم ویه زنگی معمولی رو مثل همه شروع کنم واقعا نیازمند انرژی های مثبت همه دوستان هستم دستای گرم خداوند بدرقه راه زیبا تون

  1. سلام به شما ، به روی چشم ، لطفا نام و نام خانوادگی خودتون رو برای من ایمیل کنید ، همچنین من ایمیلی برای شما فرستادم به اون هم پاسخ بدین ، نا امید نباشین به هیچ وجه . شما هم میتونید مانند دیگران باشید ، فقط باید خودتون رو باور داشته باشید .

 41. از طرفی در اینستاگرام هم این قابلیت هست٬ کاملا امنیت داره و شماره ای کسی از کسی نخواهد داشت مگر خود شخص بخواد.

  1. انشاالله ؛ سر فرصت این کار رو انجام میدیم . ممنون از شما خانم زهرا السادات که پیشنهاد رو به ما دادین .

 42. والله فکر نمی کنم٬ من که دارم ازش استفاده می کنم و تمامی. دوستان لیستمم هستند و فعال هستند. حالا شما کمی در موردش تحقیق کنید اینجوری اگر بشه دیگه نیازی نیست هزینه پیامک بدید و می تونید در راه خیر دیگه از اون استفاده کنید.

 43. سلام
  جناب شهاب ٬ گروه در لاین نیازی به شماره نداره٬ فقط کافی است ایدی لاین دوستان از طریق میل در اختیار شما قرار بگیره که بایک جستجو یافت می شود. از طرفی در لاین تا خود دوستان نخواهند نه عکسی نه پروفایلی از دوستان برای کسی قابل مشاهده نیست. فکر می کنم امنیت داشته باشه.
  و صفحه شخصی کسی باز نخواهد بود و تلفن کسی قابل مشاهده نیست. لطفا در این مورد تحقیق کنید.ممنون

  1. سلام به شما ، من خودم تنها از وایبر استفاده میکنم ، از هیچ برنامه ی دیگه ای استفاده نمیکنم ، لاین فیلتر نشده ؟ دیروز یکی از دوستان میگفتن که فیلتر شده

 44. باسلام
  پیشنهاد می کنم به جای صرف هزینه اس ام اس٬ یک گروه در لاین ایجاد کنید و ایدیهای دوستان را بگیرید و دعوت نمایید.( فکر می کنم این روزها اکثرا این امکان داشته باشند) و اونجا زمان در جریان بگذارید.

  1. سلام زهرا خانم ، فکر میکنم شصت درصد اعضا وایبر و لاین و اینا داشته باشند ، دیگه اینکه شاید عزیزان دیگه دوست نداشته باشند شماره هاشون و یا عکساشون رو دیگر اعضای گروه مشاهده کنند . مگرنه پیشنهاد شما خیلی هم خوب و عالیست و باعث ایجاد پیوند بیشتر در گروه هم میشه .

 45. باسلام
  میبخشید اگر لایق باشم واقعا دوست دارم به گروه شما بپیوندم، فقط امکانش هست اطلاع رسانی از طریق وایبر یا لاین صورت بگیر؟

  1. سلام دوست عزیز ، متاسفانه فقط از طریق اس ام اس های جمعی متونیم اطلاع رسانی کنیم . اس ام اس تبلیغاتی شما فعال باید باشه ، در طول هفته پیام های مورد نیاز رو دریافت میکنید .

 46. سلام دوست گرامی،با کمال میل شرح دعا رو واستون میزارم.
  بسم الله الرحمن الرحیم
  شرح دعای عظیم الشأن نور
  از مهج الدعوات نقل شده است با شرح و بسط که مختصرش این است:حضرت امیرالمومنین(ع) فرمودند که هرکه در هر روز یکبار یا در سالی یکبار یا در عمر خود یک مرتبه این دعا را بخواند مراد هر دو جهان او برآید و او را از هیچ آفریدهبیم نباشد، زینهار که به همه کس نیآموزید که به حرام بیازمایند نعوذبالله و از جمله خواص این دعا آن است که خواننده اش پیوسته در نظر خلایق عزیز و مکرم گردد و از تهمت و غیبت و مذلّت ایمن باشد و از منت مردم آسوده شود و از شرّ دشمنان و حسودان و منافقان در امان باشد و کارهای بسته او گشاده گردد و دشمن بر او ظفر نیابد و قرض او ادا شود و محتاج مردم نگردد و در نظر پادشاه عزیز باشد و سِحر ساحران در وی کارگر نشود و از وسوسه شیطان ایمن باشد و هرکاری که پیش گیرد خدای تعالی او را مدد و نصرت کند و افراد هر خانه که این دعا در آن باشد از خستگی و مرگ مفاجات ایمن باشند و در آن خانه برکت و نعمت بسیار باشد و هرگز برکت از آن خانه بیرون نرود و قحطی در آن خانه راه نیابد و اگر عزیزی در سفر دارد روز دوشنبه و پنجشنبه و جمعه این دعا را بخواند در همان چند روزه آن مسافر به سلامت باز گردد به حرمت این دعا و اگر به سفر رود این دعا را با خود دارد تا جان و مالش محفوظ باشد و دشمن بر وی ظفر نیابد و اگر درویش باشد توانگر شود تا به زیارت کعبه رود و اگر فاسق باشد عابد شود و اگر شارب الخمر باشد خدای تعالی او را توبه نصوح کرامت فرماید و هرکس این دعا را با خود دارد محبوب القلوب و مقبول طبع جمیع مردم گردد و اگر کسی در جنگ با خود دارد البته بر دشمن ظفر یابد و منصور گردد و از زخم تیر و شمشیر و نیزه و کارد و خطای اسب در امان باشد و هر که با خود دارد از شر آدم و دیو و درنده و سگ و دیوانه و جمیع موذیان در حفظ و امان الهی باشد و هر کس از روی اخلاص و اعتقاد درست بخواند و شک نیاورد به مقصود و مدعای خود برسد و در روایت دیگر از حضرت امیرالمومنین علیه السلام مروی است که فرمود: هرکس دعای نور را در عمر خود یکبار بخواند حقتعالی از گناهان [او] درگذرد به برکت این دعا و اگر در جایی صاعقه یا زلزله و انواع بلاها نعوذبالله از غضب خدای تعالی حادث شود چون این دعا را خوانند همه بلاها دفع خواهد شد و این دعا را عزیز و محترم باید داشت چنانکه مشروط است که این دعا را با مُشک و زعفران بر کفن میّت نویسند ان مرده را عذاب قبر نباشد و صد هزار نور در قبر او بتابد و سؤال نکیر و منکر بر او آسان شود و هفت هزار فرشته بر سر قبر او حاضر شوند و بر دست هر یک طبقی از نور که بر سر او نثار کنند و گویند مترس و اندوه مدار که ما مونس توییم تا روز قیامت و قبر او را فراخ کنند چندانکه چشم کار کند و دری از بهشت به قبر او گشایند، دیگر جبرییل عرض کرد یا رسول الله من شرم می کنم از آن بنده که این دعا بر کفن او نوشته شده باشد و من او را عذاب کنم و نیز عرض کرد خدا می فرماید که پیش از ادم به نهصد سال این دعا را بر عرش ثبت کردم و به هیچ پیغمبری نفرستادم الاّ به امّتهای تو، هرکس آنرا به صدق دل در ماه مبارک رمضان در روز آدینه(جمعه) در هنگامی که نماز صبح را گذارده باشد و با کسی سخن نگفته باشد بخواند هر حاجتی که دارد و با کسی سخن نگفته باشد بخواند هر حاجتی که دارد حقتعالی در شب قدر که شب فیض است برآورد و چون در ماه رمضان خواند به شروطی که ذکر شد هفت هزار فرشته از مکه و هفتاد هزار از بیت المقدس جمع شوند و هر یکی را هزار سر باشد و بر هر سری هزار دهان و در هر دهان هزار زبان [که] به هر زبانی هزار تسبیح و تهلیل گویند و ثواب آن برای خواننده [دعا] باشد تا روز قیامت و اگر ثواب این دعا را ده قسمت کنی هر قسمت آن برابر کوهی به بزرگی دنیا باشد و اگر تمام ثواب آنرا شرح کنم بیشتر امت تو عاصی شوند و تکیه بر این دعا کنند و خلل در دین پیدا شود، یا رسول الله خدای تعالی می فرماید هر که آنرا بخواند هر حاجتی که میان من و او باشد روا کنم، خوشا بحال بنده ای که این دعا را در کفن خود نوشته باشد، چون روز قیامت از قبر سر برآرد هزار فرشته به استقبال او بفرستم که هریک را بیرقی از نور در دست باشد با هفتاد هزار غلام که هر یک لجام اسبی بدست که شکم آنها از دُرّ و یالشان از یاقوت سرخ و موی آنها چون گیسوی زنان و در پشت هر اسبی قبّه*ای از نور و در هر قبّه چهارصد پرده از نور آویخته میان هر قبّه هزار حوری که بر تختهای استبرق نشسته باشند و بر هر سر هزار گیسو باشد از مُشک و عنبر و زعفران و کافور با نامهای موکل نوشته، و اگر این دعا را بخواند چون سر از قبر بدارد هزار فرشته دیگر بیایند که در دست هر یک جامی که چهار گونه طعام و شیر و انگبین صاف در آن باشد و بر سر هر جامی سرپوشی از نور و بر آن سرپوشها نوشته شده باشد لا اله الاّ اللهُ محمدً رسول الله علیٌّ ولیُّ الله و این جامها را بدست وی دهند تا بیاشامد و آن فرشتگان او را می برند تا بعرصات قیامت که هر که او را بیند گوید این کدام پیغمبر است یا کدام شهید، از جانب حضرت ربالعزه ندا رسد که این نه پیغمبر است و نه شهید بلکه یکی از امّتان محمد(ص) است که دعای نور را خوانده، من او را این عطیه کرامت کرده ام یا رسول الله هرکس در این دعا شک کند ملعون دنیا و آخرت است پس جبرییل (ع) این دعا را خواند و حضرت رسول(ص) آنرا بیاموخت. البته خاصیت این دعای جلیل القدر بسیار است و در اینجا به اختصار ذکر شد تا خواننده و نویسنده را ملال نباشد والله اعلم بالصواب.

  1. بسیار بسیار بسیار ممنون الهام خانم ، دست شما درد نکنه .

 47. خواهش میکنم،دعای نور بسیار دعای عظیمیست و بسیار حاجت روا میکنه،خواستین شرح دعا رو هم واستون میزارم..التماس دعا

  1. سلام به شما الهام خانم ، ممنون میشم شرح دعا رو هم برامون بذارید .

 48. (دعای نور) بِسْمِ الله الرََّحمنِ الرَّحیم
  اَللّهُمَّ یانُورَ النَّورِ تَنَوَّرْتَ بِالنُّورِوَالنُّورُفی نُورِکَ یا نُورُ ، اللّهمَّ یاعَزیزُ تَعَزَّزْتَ بِالعَِّزهِ والعِزَّهُ فی عِزَّهِ عِزَّتِکَ یاعَزیزُ ، اَللّهُمَّ یا جَلیلُ تَجَلَّلْتَ بِالْجَلالِ والجَلالُ فی جَلالِ جَلالِکَ یا جَلیلُ اَللّهُمَّ یا قَدیمُ تَقَدَّمْتَ بِالْقِدَمِ وَالْقِدَمُ فی قِدَمِ قِدَمِکَ یاقَدیمُ ، اَللّهُمَّ یا قَدیرُ تَقَدَّرْتَ بِالْقُدْرَهِ وَالْقُدْرَهُ فی قُدْرَهِ قُدْرَتِکَ یا قَدیرُ اَللّهُمَّ یاوَهّابُ تَوَهَّبْتَ بِالْهَیْبَهِ وَالْهَیْبَهُ فِی هَیْبَهِ هَیْبَتِکَ یا وَهّاب اَللّهُمَّ یا عَلیْمُ تَعَلَّمْتَ بِالْعِلْمِ وَالْعِلْمُ فِی عِلْمِ عِلْمِکَ یا عَلیمُ اَللّهُمَّ یا حَکیمُ تَحَکَّمْتَ بِالْحِکْمَهِ وَالْحِکْمَهُ فِی حِکْمَهِ حِکْمَتِکَ یا حَکیمُ اَللّهُمَّ یامالِکُ تَمَلَّکْتَ بِالْمُلْکِ وَالْمَلَکُوتُ فِی مَلَکوتِ مَلَکوتِکَ یا مالِکُ اَللّهُمَّ یا قُدُّوسُ تَقَدَّسْتَ بِالْقُدْسِ وَالقُدْسُ فِی قُدْسِ قُدْسِکَ یا قُدّوسُ اَللّهُمَّ یا صَبُورُ تَصَبَّرْتَ بِالْصَبْرِ وَالْصَبْرُ فِی صَبْرِ صَبْرِکَ یا صَبور ، اَللّهُمَّ یا مَنّانُ تَمَنَّنْتَ بِالْمِنَّهِ وَالْمِنَّهُ فِی مِنَّتِ مِنَّتِکَ یا مَنّانُ اَللّهُمَّ یا فَرْدُ تَفَرَّدْتَ بِالْفَرْدِ وَالْفَرْدُ فِی فَرْدِ فَرْدِکَ یا فَرْدُ اَللّهُمَّ یا واحِِِِدُ تَوَحَّدْتَ بِالْوَحْدانِیَّهِ والْوَحْدانِیَّهُ فِی وَحدانیَّهِ وَحْدانیَّتِکَ یا واحِدُ اَللّهُمَّ یا جَمیلُ تَجَمَّلْتَ بِالْجَمالِ وَالْجَمالُ فِی جَمالِ جَمالِکَ یا جَمیلُ، اَللّهُمَّ یاسَلامُ تَسَلَّمْتَ بِالْسَّلامِ وَالْسَّلامُ فِی سَلامِ سَلامِکَ یا سَلامُ ، اَللّهُمَّ یارَبِّ تَرََبَّیْتَ بِالْرُّبُوبِیَّهِ والْرُّبُوبِیَّهُ فِی رُبُوبِیَّهِ رُبوبِیَّتِکَ یا رَبُُّ، اَللّهُمَّ یاقَهّارُ تَقَهَّرْتَ بِالْقَهْرِ وَالْقَهْرُ فِی قَهْرِ قَهْرُکَ یا قَهّارُ ، اَللّهُمَّ یا جَبّارُتَجَبَّرْتَ بِالْجَبَروتِ وَالْجَبَروتُ فِی جَبَروتِ جَبَروتِکَ یاجَبّارُ، اَللّهُمَّ یا کَریمُ تَکَرَّمْتَ بِالْکَرَمِ وَالْکَرَمُ فِی کَرَمِ کَرَمِکَ یا کَریمُ، اَللّهُمَّ یاکَبیرُتَکَبَّرْتَ بِالْکِبْرِیاءِ وَالْکِبْرِیاءُ فِی کِبْرِیاءِ کِبْرِیائِکَ یا کَبیرُ، اَللّهُمَّ یا رَحیمُ تَرَحَّمْتَ بِالرَّحْمَهِ وَالرَحْمَهُ فِی رَحْمَهِ رَحْمَتِکَ یا رَحیمُ ،اَللّهُمَّ یا عَظیمُ تَعَظَّمْتَ بِالْعَظَمَهِ والعَظَمَهُ فی عَظَمَهِ عَظَمَتِکَ یا عَظیمُ ، اَللّهُمَّ یا مَجیدُ تَمَجَّدْتَ بِالْمَجْدِ وَالْمَجْدُ فِی مَجْدِ مَجْدِکَ یا مَجیدُ ، اَللّهُمَّ یا حَلیمُ تَحَمَّلْتَ بِالْحِلمِ وَالْحِلْمُ فِی حِلْمِ حِلْمِکَ یا حَلیمُ ، اَللّهُمَّ لااله الّا اَنْتَ ،اِنَّکَ عَلی کُلِّ شَیءٍ قَدیرٌ، سُبْحانَ الْقَهّارِ ،سُبحانَ الْغَفّارِ، سُبحانَ الْقادِرِ، سُبحانَ العزیزِ، سُبحانَ الحَیِّ، سُبحانَ القیومِ سُبحانَ القاهرِ، سُبحانَ الجَبّارِ، سُبحانَ الصَّبِیرِ، سُبحانَ الجَبّارِالْوَهّابِ، سُبحانَ المانِع، سُبحانَ المُبِینِ ، سُبحانَ الشّافِیِ، سُبحانَ الْکافِیِ، سُبحانَ الْمُعافِیِ ، سُبحانَ الْمؤمِنِ، سُبحانَ المُهَیْمِنِ سُبحانَ الْماجِدِ، سُبحانَ الواحِدِ، سُبحانَ الاَحَدِ، سُبحانَ الرَّحْمنِ، سُبحانَ الجَلِیلِ، سُبحانَ الکَریمِ، سُبحانَ المُقَدِّمِ، سُبحانَ الْمُؤَخِّرِ، سُبحانَ الَاوَّلِ، سُبحانَ الْآخِِِرِ، سُبحانَ الظّاهِرِ، سُبحانَ الْباطِنِ ،سُبحانَ الْوافِیِ ، سُبحانَ الغَنیِّ، سُبحانَ المُغنِیِّ، سُبحانَ المُقَدِّرِ، سُبحانَ النُّورِ، سُبحانَ الْهادیِ، سُبحانَ الجَلیلِ، سُبحانَ المُجِیبِ، سُبحانَ اللهِ وَالْحَمْدُلِلّهِ ولااِلهَ الّااللهُ وَاللهُ اَکبر، سُبحانَ اللهِ المُسَمّی قَبْلَ اَنْ یُسَمّی سُبحانَ الْعَلِیِّ الْاَعْلی ، سُبحانَ اللهِ وتَعالی عَمّا یَقولُونَ عُلُواً کَبیرا، سُبحانَ ذِی الْمُلْکِ وَالْمَلَکوتِ، سُبحانَ ذِی الْعِزَّهِ وَالعَظَمَهِ وَالْهَیْبَهِ وَالْقُدْرَهِ وَالْکِبرِیاءِ وَالْجَلالِ وَالْجَبَروتِ، سُبحانَ الْمَلِکِ الْمَعْبود، سُبحانَ الْمَلِکِ المَقصود، سُبحانَ الْمَلِکِ الْحَیِّ الْعَلیمِ الْحَکیمِ الَّذی لایَنامُ ولایَفوتُ اَبَداً دائِماً باقِیاً سُبُّوحٌ قُدُّوسٌ رَبُّنا وَ رَبُّ الْمَلائِکَهِ وَالْرّوحِ لاِالهَ اِلّااللهُ وَحْدَهُ لاشَریکَ لَه , لَهُ الْمُلْکُ وَلَهُ الْحَمْدُ وَهوَعَلی کُلِّ شَی ءٍ قَدیرٌ، یاحَیُّ یاقَیُّومُ یاذَالْجَلالِ وَالْاِکرامِ لاالهَ اِلّا هُوَ ،عَلیهِ وَتَوَکَّلْتُ وَهُوَرَبُّ الْعَرْشِ الْعَظیمِ وَلاحَوْلَ وَلاقُوَّهَ اِلّابِاللهِ الْعَلِیِّ الْعَظیمِ بِرَحْمَتِکَ یااَرْحَمَ اْلراحِمِینَ ،لااِلهَ اِلّااللهُ الْحَلِیمُ الْکَریمُ لااِلهَ اِلّااللهُ العَلِیُّ الْعَظیمُ سُبحانَ اللهِ رَبِّ الْسَّمواتِ السَّبْعِ وَرَبِّ الْاَرَضینَ الْسَّبْعِ وَما فِیهِنَّ وَمابَینَهُنَّ وَرَبِّ الْعَرْشِ الْعَظیمِ وَالْْحَمدُ لِلّهِ رَبِّ الْعالَمِینِ . یا مَن اَظْهَرَالْجَمیلَ وَسَتَرَ الْقَبِیحَ، یا مَنْ لَمْ یُؤاخِذْ بِالْجَریرَهِ وَلَم یَهْتِکِ الْسِِّتْرَ یا عَظیمَ الْعَفو یا حَسَنَ التَّجاوُزِ یا واسِعَ الْمَغفِرَهِ وَ یا باسِطَ الْیَدَیْنِ بِالرََّحْمَهِ یا صاحِبَ کُلِّ نَجْوی وَیا مُنْتَهی کُلِّ شَکْوی وَ یا مُفَرِّجَ کُلِّ کُرْبَهٍ یا مُقِیلَ کُلِّّ عَثْرَهٍ یا کَریمَ الصَفْحِ یا عَظیمَ الْمَنِّ یا مُبْتَدِءً بِالنِّعَمِ قَبْلَ اِسْتِحْقاقِها یا رَ بّاهُ یا سَیّداهُ یا غَایَهَ رَغْبَتاهُ اَسْئَلُکَ بِکَ وَبِمُحَمَّدٍ وَعَلِیٍٍّ وَفاطِمَهَ وَالْحَسَنِ وَالْحُسینِ وَعَلی بنِ الْحُسَین وَمُحَمَّد بنِ عَلی وَجَعْفَرِبنِ مُحَمَّدٍ وَمُوسَی بنِ جَعْفَرٍ وَعَلیِّ بنِ مُوسی وَمُحَمَّدٍ بن عَلیٍٍّ وعَلیِّ بنِ مُحَمَّدٍ والحَسَنِ بن عَلیٍِ وَالْقائِمِ المَهْدِیِّ، اَلْاَئِمَّهِ الْهادِیهِ عَلَیْهِمُ الْسَّلامُ جاَنْ تُصَلّیَ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَاَسْئَلُکَ یا اللهُ یااللهُ لاتُشَوِّهَ خَلْقِی بِالْنّارِ وَ اَن تَفْعَلَ بِی ما اَنْتَ اَهْلُهُ بِرَحْمَتِکَ یا اَرْحَمَ الرّاحِمِین .التماس دعا

  1. بسیار بسیار بسیار ممنون ، خیلی لطف کردین ، حال بچه ها میتونن این دعا رو شبا از تو سایت ببینن و بخونن . خدا حفظتون کنه دوست عزیز .

 49. سلام برادر بزرگوار اقا شهاب..اینجانب یکی از اعضای گروه نیایش هستم..اما بدلیلی اصلا قادر نیستم در ساعتی که اعلام میکنید در دعا باشم..آیا می شود در ساعات دیگر شبانه روز دعا کرد..و اگر نم شود آیا باید از عضویت گروه نیایش انصراف بدم که مدیون دوستان نباشم..ممنوم میشم راهنمایی فرمایید….

  1. سلام دوست عزیز ، خیلی ممنون از احساس مسئولیت شما ، شما در حتی در پشت میز کار هم میتونی برای همه عزیزان طلب خیر کنید ، حتی در هنگام شام خوردن ، یا ناهار خوردن و …. اگر هم مایل هستید از گروه انصراف بدید ، ممنون میشم اعلام کنید . با تشکر از حضور شما تا اکنون .

 50. سلام ،ببخشید میشه بیشتر راجب انر‍ژی های نورانی و شفا دهنده توضیح بدید

  1. در اینده انشاالله انجام میشه ، اما اگر میخواین خودتون در این زمینه مطالعاتی داشته باشید ، به سایت راه نور مراجعه کنید .

 51. سلام آقا شهاب،من هم میخوام عضو شم،براتون ایمیل فرستادم..سپاس،در پناه امن خداوند باشید

  1. سلام ، بله پاسخ داده شد . حضور شما در گروه نیایش تبریک عرض میشه .

 52. سلام.ممنون اقا شهاب من امشب اولین مسیج از گروه نیایش را دریافت کردم.ممنون از زحمات شما و حتما برای سلامتی همه ی بیماران و ارزومندان ایت الکرسی میخونم.

  1. سر بلند باشید ، ممنون از حضور شما و دعاهای خیر شما .

 53. باسلام لطفا اگه میشه برای مهری عاشق وطن سرطان سینه دارند وحالشان خیلی بد است دعابکنید

  1. سلام دوست عزیز ، لطف از خود طرف هم اجازه رو دریافت کنید . اگر مقدور هست ما هم با ایشون صحبت کنیم تا مشکل حل شه . مخصوصا در این زمینه میشه کارهایی رو انجام داد . لطفا کوتاهی نکنید .

 54. سلام اقا شهاب پروانه سایت اولیا هستم برادرم خارج از کشوره توی هند الان اونجا تو بیمارستان تنها رو تخت افتاده مشکل کمرش باعث شده پاهاش بی حس بشه و درد شدیدی هم داره خواهشا از دوستان بخایین براش دعا کنن بابام هم دستش خالیه نمیتونه کمک کنه بچه اونجا داره تلف میشه شما یه خیر سراغ ندارید که بتونه کمک بلاعوض کنه؟ به مادرم هم چیز زیادی نگفتم که حالش بدتر نشه یه گوشه نشستم فقط گریه میکنم :((((((

 55. با سلام ،میخواستم بدونم چرا باید برای کسی که میخواهید دعا کنید حتما باید ازش کسب اجازه بشه؟

  1. برای دعا کردن نیاز به اجازه نداریم ، برای ارسال انرژی های نورانی و شفا دهنده باید خود فرد اطلاع داشته باشه دوست عزیز

 56. سلام آقا شهاب خسته نباشید ممنون از سایت خوبت اگه زحمتی نیست میخواستم از گروه نیایش بیرون بیام چون در این ساعت نمیرسم برای دعا البته در اول صبح این کارو انجام میدم. البته این رشته رو قطع نمیکنم و در طول روز دعا رو انجام میدم. باتشکر التماس دعا

  1. سلام مهدی جان ، ممنون که مارو خبر کردی ، تا همینجا هم اجرت با خداوند باشه . خدا یارو همراهت .

 57. سلام آقا شهاب عزیز
  میخواستم ببینم شبها معمولا چه ساعتی دعا شروع میشه؟چون من ده تا ۱۱ سریال میبینم اما دوست دارم توی گروه نیایش هم باشم

  1. سلام به شما ، ما ده و نیم تا یازده نیایش رو انجام میدیم ، شما میتونید یازده تا یازده و نیم نیایش رو انجام بدید ، مشکلی نداره .

 58. اقا شهاب جی میل من همراه نام ونام خانوادگی رسید ایا من عضو نیایش هستم الان؟؟؟

 59. سلام اقا شهاب امیدوارم شاد وموفق باشین واقعا ممنون بخاطر این همه دلسوزی واحساس مسولیت.از شما تقاضای عضویت در گروه نیایش رو داشتم ممنونم

  1. سلام آسمان عزیز ، ممنون از شما به خاطر حضورتون ، ممنون میشم اگر نام و نام خانوادگی و همچنین شماره تماس خودتون رو برای ما ایمیل کنید ،
   d_lands@yahoo.com

 60. سلام خسته نباشیدببخشیدبرامن پیامی نیومدچرا؟بازم سامانتون اشکال داره

  1. اس ام اس ارسال شده ، به همه رسیده ، اما به شما نرسیده ، اس ام اس تبلیغاتی شما غیر فعاله خانم احمدی

 61. سلام اقا شهاب امشب تو تلوزیون دیدم که مجری برنامه ایی که در سامرا حضور داشت گفت جوانی ۳۲ ساله دیشب بمن گفت که تا مادرم نقهمه و چندین وقته که سرطان خون گرفتم و به اون مجریه گفته که بره و براش دعا کنه و خودشون هم مثل این که باید میرفتن/ من هم گفتم اگر اشکالی نداره در طی نیایش هایی که برای دیگران میکنید برای این جوان هم دعا کنید
  انشاالله که تمام بیماران شفا پیدا کنن

  1. انشاالله ، دعا برای شفای همه ی بیماران ملاک برای ماست . ممنون از پیشنهاد شما .

 62. سلام دوستان امشب در دعای خود خاله ی عزیز من رو هم یاد کنید.انشاالله خداوند لباس عافیت و سلامت به تنش بپوشانه و از دردی که میکشه رها بشه و سلامتیش رو بدست بیاره.ممنونم

  1. سلام دوست عزیز، نام و نام خانوادگی و علت بیماری رو برای ما ارسال کنید لطفاً، با تشکر

 63. سلام
  با تشکر از مدیریت سایت بابت مطالب و اطلاعات ارزشمندتون ..رویا تیموری هستم خوشحال میشم بنده رو تو گروه نیایش قبول کنید
  ممنون
  تیموری

  1. سلام دوست عزیز ، شما در گروه نیایش ثبت شدید ، به گروه خوش امدید ، اجرتان با خداوند متعال

 64. با سلام لطفا نام من رو در گروه نیایش قرار دهید

  1. سلام دوست عزیز ، لطفا قوانین رو بخونید و سپس برای ما از طریق ایمیل شماره تماس و نام و نام خانوادگی واقعی خود رو ارسال کنید .
   اما قوانین رو حتما مطالعه کنید که خدایی نکرده مدیون ما نشید .

  1. سلام خانم آیلار ، ببخشید که دیر شد پاسخ شما . من سه روز پشت سیستم نبودم . اس ام اس ها شنبه ها ارسال میشه ، برای همه ارسال شد . برای شما هم ارسال شد . از این پس تنها شنبه ها ارسال خواهیم داشت . شما شنبه اس ام اس نیایش رو دریافت کردید ؟

 65. سلام من هم میخوام جزو گروه باشم لطفا راهنماییم کنید

  1. سلام دوست عزیز ، قوانین گروه نیایش رو ، که در همین پست نوشته شده رو مطالعه بفرمایید، سپس شماره تماس خودتون و نام و نام خانوادگی واقعی خودتون رو برای ما ایمیل کنید . بعد هر شب برای شما از طریق سامانه اس ام اس هایی ارسال میشه که شما رو در جریان نحوه نیایش قرار بده .
   فقط فراموش نکنید ، اگر در گروه نیایش عضو میشید هر شب باید با ما ، نیم ساعت نیایش کنید . چون هم نسبت به مریض ها مسوول هستیم هم اس ام اس هایی که برای شما میاد ، هزینه داره برای ما .

 66. سلام آقا شهاب من خودم با این سایت آشنا شدم و اگر خاطرت باشه چند بار خواب‌هامو برات فرستادم شما جواب دادید به نام مهدی کسی معرفی نکرده بود مریضیشون اینجور که پدرش به من توضیح داد سرطان بیضه بود چون من از اعضای این گروه بودم البته پدرش از همکاران من هستش و من توضیح دادم در مورد گروه بسیار مشتاق شد وخیلی اصرار کرد که اسم پسرشو برای گروه نیایش بفرستم وبه خود او هم گفتم که همراه خانواده در ساعتی که اعضا دعا میکنند آنها هم دعا کنند اگر نیازی هست تلفونشونو برای شما ارسال کنم. باتشکر التماس دعا.

  1. بله ؛ ممنون میشم ارسال کنی مهدی جان ، ممنون که این کار زیبا رو انجام دادی و همه چیز رو مهیا کردی ، شماره تماس این خانواده رو هم به من بدی ممنون میشم . با تشکر . برام ایمیل کن .

 67. با سلام خدمت آقا شهاب واعضای گروه نیایش التماس دعا داشتم برای یک کودک ۴ ساله به نام ابوالفضل فانی صادقی که به بیماری سرطان دچار شده و در محک بستری می باشد. با تشکر التماس دعا

  1. سلام ، خوبی مهدی جان ؟ شمارو کی معرفی کرده به گروه نیایش ؟ بعد اینکه دعا برای این کودک از همین امشب انجام میشه . سوم اینکه دچار چه نوع بیماری هستند این کودک ؟ ما حتما باید خانواده یا خود کودک هم صحبت کنیم تا ازشون کسب اجازه داشته باشیم …

 68. بادرود … شهاب جان
  مایل هستم اگه اجازه بفرمایید در گروه نیایش باشم.
  برکت باشد….

  1. سلام اردشیر عزیز ، لطفا پیام های تبلیغاتی موبایل شما ، اگر غیر فعاله ، فعال کنید . همچنین همونطور که خوندید ، موظف هستید که هر شب ، این نیایش رو انجام بدید . و اگر احیانا شرایطی پیش اومد که نتونستین ادامه بدین حتما به ما اطلاع بدید . با سپاس از شما . به گروه نیایش خوش اومدید .

 69. سلام آقا شهاب من مهلا بارانی هستم از اعضای گروه نیایش اگه یادتون باشه مشکل شنوایی داشتم…
  مشکلم طاقت فرسا شده وزوز گوشام امانم نمیده میخواستم درخواست کنم اسم منم تو اسامی دوستانی که مورد لطف دوستان و دعای خیرشون قرار میگیرن باشه… ممنون بابت زحمات بی دریغ و بی منت تون… اجرتون با آقاابوالفضل(ع)

  1. بله مهلا خانم ، حتما ، از همین امشب انجام میشه ، امیدتون به خدا باشه و مواردی که در پست گفته شده رو انجام بدید لطفا .

 70. با سلام اقا شهاب ببخشید میخواستم از عضویت در گروه نیایش بیرون بیام به دلایلی وقت برای این کار ندارم اما هر موقع وقت کردم و یادم بود برای کسانی که نیاز دارند دعا میکنم و همینطور برای گروه نیایش و د گروه اسمم بنام سعید خرم دل است
  تا بعد

  1. بله سعید جان ، ممنون که به ما اطلاع دادی ، سپاس فراوان از همراهی شما تا به این لحظه .

 71. با سلام
  خوشحال می شم اگه من رو هم در این گروه نورانی و عاشق پذیرا باشید.

  1. سلام دوست عزیز , ممنون که خواستید در جمع نیایش کننده ها باشید . لطفا نام و نام خانوادگی واقعی خودتون و شماره ای که مایلید پیام های نیایش براش ارسال بشه به ایمیل سایت بفرستید و ضمنا چک کنید که پیام تبلیغاتی بر روی خط شما فعال باشه . با تشکر …

 72. با سلام اقا شهاب یک پیشنهاد
  میتواند یک بخش برای سایت درست کنید بنام نیاش های شبانه این رو برای این گفتم شاید یکی گوشیش خراب بشه دیگر شارز موبایلش تموم بشه و شارزر در دست رس نداشته باشه و
  گاهی اوقات من در پیام های شما دیده ام که میگوید نیایش همانند شب گذشته حالا شاید یکی باشد که پیام مربوط به نیایش اش را مال دیشب پاک کرده باشد و یادش هم نباشد به خاطر همین علت ها میگویم اینجوری شما میتوانید نیایش های مال چندین شب که باهم مرتبط هستن را قرار بدید اینجوری بی عیب و نقص میشه
  شاداب باشید
  تا بعد

  1. سلام سعید عزیزم ، متاسفانه این کار امکان پذیر نیست ، اینکه هر شب بخوام همراه با اس ام اس ها یک پست رو هم آپ کنم و از توش پاک کنم کار من رو با مشغله کاری که دارم امکان پذیر نیست ،
   از طرفی باید اس ام اس ها را نگه دارید تا این مشکل به وجود نیاد ، من در اول هر هفته و گاهی اوقات در هر هفته دو بار نام تمامی عزیزان نیازمند رو پیامک میکنم و اگر بخوام هر شب نام تمامی عزیزان رو ببرم ، هر پیامک هشت صفحه است ، هشت صفحه ضرب در ۵۰ بشه میشه ۴۰۰ صفحه در روز که این خیلی هزینه بردار میشه ، تقریبا ماهی ۱۵۰ هزار تومن هزینه ور دار میشه ، بهتر اینه که خودتون مدیریت کنین و اس ام اس هایی که حاوی نام عزیزان هست رو پاک نکنید ، ممنون از شما

 73. سلام آقا شهاب ازتون میخوایم تو نیایش های شبانمون واسه یکی از عزیزام دعا کنید اسمش صادق نوشادپور هستش که دکترا چند ماهی هست ک تشخیص دادن سرطان دهان دارن.ازتون میخوام با دعاهاتون همراهیش کنید…:(ممنونم ازتون

  1. سلام ترانه خانم ، به روی چشم ، خدا انشاالله شفاشون بده ، امشب در اس ام اس نامش رو عنوان میکنیم . ممنون که معرفیش کردین .

دیدگاه ها بسته است.