صفحه اصلی خواب و رویا اسرار رویاها
اسرار رویاها

اسرار رویاها

0
202


این بخش و از دست ندین — چون مربوط به یک سوم از کل زندگی شماست .

هر انسان دارای ۲ دنیاست … یک دنیای بیرونی که همون محیط پیرامون اون آدمه و دوم دنیای درون که مربوط به روح و عوامل ارتباطی روح مانند جهان هایی که انسان میتونه در زمانی که در این دنیاست به اونا سفر کنه و همچنین سفیران روح که انسان ها رو کمک میکنند .

وقتی روح از بدن کسی جدا میشه اون آدم میمیره و دیگه هیچ چیزی و احساس نمیکنه و جسمش بدون هیچ حسی باقی میمونه. شما اگه جلوی یک عدد سکه سر انسان دیگه ای رو ببرین واسه اون سکه هیچ فرقی نمیکنه چون روحی  نداره … و همن طور اگه جلوی یک انسان مرده این کارو انجام بدین … برای مثال یک آدمی که شب خوابیده و صبح دیگه بیدار نشده شما بیاین چشمای این آدم و باز کنین باهاش حرف بزنین آیا این آدم چیزی میبینه ؟ یا میشنوه ؟ نه . چون روحی در بدن نداره .

اسرار رویاها

شما هر چیزی که دارید از روح دارید و به هر طبقه ای هم که لازم باشه برسین با روح میتونین برسین . جسم فقط یک ابزار و یک امانته که باید به وسیله ی اون در این دنیا زندگی کنین. پس خودتون و بشناسین که کی هستین …

حالا بریم سر بحث خواب و رویا …

هر انسانی دارای دنیای درونه و میتونه از این دنیای درونش تمام استفاده لازم و ببره … اما به شرطی که این دنیا رو بشناسه … اونو به عنوان بخشی از خودش قبول کنه و از همه مهمتر شرایط و واسه ظهور دنیای درونیش فراهم کنه ..

***خواب های قبل از بلوغ : انسانها در دوران کودکی و نوجوانی، به دلیل پاکی و عصمت و دل صافی که دارن خواب های بیشتری مشاهده میکنند، هر چه انسان ها بزرگ تر میشوند ، رفته رفته نفسانیات بر آن ها غلبه میکند ، انسان در زمان بلوغ میفهمد که شر و خیر چه تفاوتی با هم دارند ، خوب و بد چه چیزهایی هستند، گناه و اعمال نیک چه ثمراتی برای انسان دارد ، و خواه نا خواه انتخاب میکند که به سمت یکی از این ها حرکت کند. که اکثر جوان ها راه تاریکی را انتخاب میکنند زیرا که راه نفس راهی جذاب تر است. از این رو ، رویاهای آنها رو به خوابهای کابوس مانند و خوابهای به محتوا و … خواهد آورد . زیرا از هدف اصلی دور گشته اند.
اکثر ما ، در دوران قبل از بلوغ خواب ها و رویاهای ناب معنوی دیده ایم که هنوز نیز آن ها را به خوبی به یاد داریم .
یک کودک برداشتی از خوب و بد ندارد ، یک کودک همه را دوست دارد ، یک کودک درگیر ذهن و نفسانیات نیست ، یک کودک زمان بازی کردن فقط به بازی کردن فکر میکند و زمان فیلم دیدن غرق در فیلم دیدن میشود ، زیرا فکر و ذهنی ساکت و ارام دارد .
این نوع زندگی کردن ، یک روش ناب عرفانی برای زیستن است که با حضور بلوغ در انسان، رنگ و بوی خود را از دست میدهد.

***دیدن آینده در خواب:
برای هر یک از ما پیش آمده است که صحنه ای از آینده را در رویا مشاهده کرده باشیم و سپس همان صحنه و یا همان اتفاق در آینده برای ما تکرار شده باشد. این یعنی دیدن آینده در رویا . رویایی آگاهانه که خبر از آینده میدهد . اکثر ما علت این گونه از رویاها را نمیدانیم.
این رویاها پیامی را برای ما در بر دارد؟ به عنوان مثال شما در رویا می بینید که با فلان شخص دیدار خواهید داشت، سه روز بعد درست همان شخص را در بیداری ملاقات میکنید!!!
اینجا توجه کردن به چند نکته حائز اهمیت است، اینکه چگونه من از آینده با خبر شدم؟! و چگونه همه چیز مرتب شد که من در فلان روز بعد از سال ها فلان شخص را در بیداری ملاقات کنم؟! تفکر در مورد هر دو این سوالات ، پاسخ ها و پیام های بسیاری را برای ما دارد.
چگونه میتوان این دسته از رویاها را تقویت کرد؟ با قدم برداشتن در مسیر آگاهی و داشتن ذهنی آرام تر و بی دغدغه تر ، و با حضور قلبی پاک تر، اتفاق های آینده، رفته رفته بیشتر بیشتر به آینه ی دل ما تابانده میشوند تا ما بتوانیم آگاهی و قابلیت های انسانی را بیشتر و بیشتر در خود حس و درک کنیم ،و ایمان آوریم که انسان تنها جسم و استخوان نیست .

***سانسورگر ذهن : بارها و بارها برای ما اتفاق افتاده که صبح از خواب بیدار شدیم و خوابهایی که دیدیم و اصلآ یادمون نبوده …ذهن انسان دارای سانسونگره . سانسورگر بر گرفته از افکار و اندیشه های انسانه و اگه روح اون فرد در هنگامی که خوابه به جاهایی سفر کنه که دیدن اون جاها یا تجربیات انسان و دچار سردرگمی میکنه سانسورگر به طور خود کار تمام تجربیات روح را پاک میکنه و صبح که فرد از خواب پا بشه میدونه خواب دیده اما هیچ چی یا دش نمیاد. مثال من آدمی هستم که هیچ اعتقادی به جهان آخرت ندارم … سانسورگر ذهن منم واسه محافظت از ذهن من مثل من بار میاد . و اگر روح من در هنگام خواب به جهان برزخ سفر کنه سانسورگر اینو پاک میکنه . علت این کارم اینه که اگه این خواب یاد من بمونه ذهن من دچار دوگانگی میشه و مشکلات بعدی… سانسورگر ذهن من در اصل محافظ ذهن منه. واسه اینکه بتونین سانسورگر و دور بزنین تکنیکی هست که در پایین توضیح میدم.

*** مترجم ذهن: ذهن هر انسان دارای مترجمه . مترجم نقش ترجمه خواب های ما رو بر عهده داره . با یک مثال بحث و روشن میکنم. شما در سفر و تجربه ای از جهانی دیگه اشکال و موجوداتی میبینین که شاید بسیار عجیب باشند ، شاید یگ جسم پرنده ای ببینین که مثل هیچ کدوم از تجهیزات روی زمین ما نباشه  ، دیدن این تصاویر و اشکال در ذهن شما به طور کل نا مفهوم خواهد بود ، چون اصلا همچین موجوداتی و اجسامی تا به حال ندیدین، حالا تو ذهن شما باور به این صورته که موجودات جهانهای دیگه مثل روبات هستند و با بشقاب پرنده سفر میکنن. ذهن شما رویای شما رو به صورت باوری که دارین ترجمه میکنه تا شما خوابی رو که دیدین معنی اونو متوجه بشین ، چون دیدن چهار تا اشکال و موجودی که تا حالا مثل و نمونه اونو اصلا ندیدین هیچ معنی از خواب به شما نمیده بلکه باعث میشه فک کنین کابوسی وحشتناک دیدین پس مترجم میاد رویای شما رو به صورتی بهتون نشون میده که معنی خواب رو متوجه بشین.

***خواب های سریالی :
گاهی رویایی را به طور سریالی مشاهده میکنیم، هر شب این رویا تکرار میشود. گویا میخواهد چیزی را به ما بگوید .
از یاد نبرید که بهترین تعبیر کننده برای خواب هایتان خود شما هستید.
رویاها تصویری از درون و نا به سامانی های درونی ما هستند ، رویاها یا راه درست را به ما نشان میدهند و یا شامل اخطار های درونی هستند.
خواب های سریالی به طور حتم پیامی را در بر دارند که بسیار نیز مهم است. در مورد این گونه از رویاها بیشتر تفکر کنید.
به عنوان شخصی که در چندین شب متوالی میبیند که مسیر خانه را گم کرده است، این رویا نشان از گمراهی خود شخص دارد که درون بر روی آن تاکید فراوان دارد.

***خواب های غیر واقعی : به عنوان مثال بارها اتفاق افتاده در خواب دوستان یا مادر و پدر خودم رو دیدم اما اتفاقی که در خواب دنبال میشد اصلآ شبیه خصوصیات پدر مادرم نبود …بعد که تو ظاهرشخصیت های خوابم دقت میکردم میدیدم این اصلا مادر من نیست بلکه یه کم شبیه  مادر منه … نکته اینجاست که عواملی هستند که نیاز به انرژی روح انسان دارن و این موجودات که جن هم جزء همین موجوداته با رویا سازی از کسانی که در نزدیکی ما هستند وارد هاله ی روحی ما میشن و وقتی انرژی مورد نیاز خودشون و تامیین کردن از رویا ی ما خارج میشن. پس در خواب هاتون به شخصیت  ها دقت کنین که آیا واقعی هستند یا نه ، چهره های نا مشخص ، خواب های در هم بر هم به احتمال ۹۵% برای گمراهی شماست نه هدایت شما +ز دنیای درون.

***خواب های آشفته : خوابهایی هم هستن که اصلا ربطی به هیچ موضوعی ندارند و انسان فقط چندین اتفاق پوچ و داستان بی محتوا در رویا میبینه و بعد از خواب بیدار میشه … این خوابا به علت آشفته بودن ذهن اون فرده یا اتفاق بدی که برای اون افتاده باعث برهم زدن آرامش اون فرد شده و یا عواملی مثل عصبی بودن و … همه بر تولید خوابهای آشفته نقش دارند و موثرند. اگر خواب در همی میبینید که هر چی فک میکنین چیز با محتوایی توش نبوده اون خواب هیچ تعبیری نداره و بر گرفته از آشفتگی هاست.

***سرکوب شدن انرژی : به عنوان مثال پسری به دختری بسیار علاقه منده و در لحظه ای پیش خودش فکر کرده که چی میشه اگه من با این دختر دوست بشم و یا اون به من پیشنهاد بده … و معذرتآ شب قبل از خواب پیش خودش فک کرده که با این دختر هم آغوش شده و … انسان با هر فکری که میکنه نسبت به شدت و قدرت اون فکر انرژی در پیرامون خودش آزاد میکنه و اگه بدونه که این فکر تحقق پذیر نیست و یا در حد یک خیال بافیه اون انرژی در فرد سرکوب میشه و فرد در همون شب یا  چندین شب بعدش رویایی میبینه در خواب که شبیه خیال بافی هاش بوده … برای مثال همون پسر خواب میبینه که داره با دوست دخترش آمیزش میکنه و صبح که بیدار میشه تعجب میکنه که چرا من این خواب و دیدم . که اگر شما لحظه ای به افکار گذشته خودتون فک کنین متوجه میشین که آیا این خواب از سرکوب شدن فکرهای قبلیتون بوده یا نه .

 ***نقش دخنانیات و داروها بر خواب: اگه شما در روز از دخانیات یا قرص استفاده کرده باشین و مخصوصآ قرص مسکن و آرامبخش باعث میشه رو خواب های شما تاثیر منفی بذاره … برای مثال دارین خواب برادر خودتونو میبینین یه دفعه ای همه چی غیر عادی میشه دادشتون شمارو میزنه و … این به هم ریختگی ها در رویا ناشی از همون مصرف دخانیات و قرص هاست.

***فشار ناشی از رقابت:  مثال من همین الان دارم برای شما از رویاهای زیبا و دلنشین میگم که هر کسی دوست داره اینارو تجربه کنه ، حالا شما هم بیاین از همین الان بدون در نظر گرفتن چیزی بگین آره منم میخوام ببینیم ، خدایا به منم بده تا منم ببینم این کاملا اشتباهه، هر چیزی نیاز به مقدماتی داره ، هر انسانی پذیرش این رویا هارو نداره ، بعضی ها ضعیف هستن ، بعضی قوی ، بعضی بی جنبه و کم ظرفیت که تا خوابی ببینن فک میکنن انسان فوق العاده پاکی هستند و … تنها زمانی خواب یا تجربه ای برای انسانی رقم خواهد خرد که اون انسان بستر ورود خواب رو آماده کرده باشه. که تشخیص این بستر بر عهده من نیست بلکه اونو خدای بزرگ متعال نسبت به هر انسانی تشخیص میده.

***تاریکی در رویا : معمولآ خواب بسیاری از آدما در تاریکی مرور میشه این تاریکی نشانه  تاریک بودن دل  اون آدمه و هر چقدر اون آدم رو به کارای خوب و پسندیده و همچنین رو به عبادت بیاره باعث میشه خواب های روشن تر و واضح تری ببینه. اون افرادی که خواب هاشون در روشنایی دنبال میشه و خواب های واضحی میبینن این برای روشنی دلشونه و اونایی که خواب هاشون در تاریکی دنبال میشه …

***خوابهای صادقه : خواب های صادقه دارای موضوع مشخص و با مفهوم است … کتاب تعبیر خواب تا حدی در تعابیر خواب کمک کننده میتونه باشه اما هیچ کسی مثل خودتون نمیتونه معنی خواب شمارو درک کنه … هر چقدر شما شبا سبکتر بخوابین خواب های واضح تری میبینین . شخصیت ها اگه دقیقا همون اشخاص باشن این نشان از خواب درسته . خواب اگه در روشنایی باشه بهتره . خواب هایی که در اوایل صبح دیده میشن زود تر تعبیر میشن و هر چقدر در ساعات شب دیده بشن دلیل بر تعبیر طولانی مدت اون خواب هاست … هر خوابی دارای معنی نیست و هر خوابی درست نیست … اما نباید نسبت به خواب ها بی توجه بود …چون روح در زمانی که جسم خوابه به خیلی از جاها میره که خیلی حرف ها و مطالب مهمی رو با خودش میاره که اگه سانسورگر اجازه بده انسان از اونا با خبر میشه … پس تا اونجایی که میتونین دنبال تعصب و غرور نباشین و یک انسان متعادل باشین تا خواب هاتون حذف نشه.

***دور زدن سانسور گر ذهن : اگه میخوایین خواب هاتون یادتون بمونه بهترین کار اینه که یه دفترچه با یک خودکار و در کنار تخت خودتون بزارین و صبح به محض اینکه از خواب بیدار شدین شروع کنین به نوشتن هر چیزی که از خواب یادتون مونده … حتی اگه چرت و پرت هم در خواب دیده بودین اونو بنویسین … و بازم میگم به محض اینکه از خواب بیدار شدین سریع شروع به نوشتن خوابها کنین… اولش که ننوشتین چیزی یادتون نمیاد اما بعدش به محض اینکه شروع به نوشتن میکنین خوابها مرور میشن … این کار و هر روز انجام بدین و میبینین که بعد مدتی هیچ خوابی و از دست نمیدین و با دنیا یا زندگی درونتون کاملا آشنا میشین . بعد از مدتی اگر نوشته هاتون رو با زندگی تون مقایسه کنین متوجه میشین که خوابهاتون حرف های زیادی برای گفتن داشتن. 

***سفر روح در خواب :اگه شما تمام نکات بالا رو به خوبی رعایت کنین و ذهنتون و از وابستگی های مادی و پوچ . همچنین مشغله فکری دور کنین کم کم خواباتون روشن تر و شفاف تر میشه و باعث میشه روز به روز تجربیات بالاتری تو زمینه رویا کسب کنین و این عوامل باعث میشه شما بتونین در خواب هاتون خودتون تصمیم بگیرین و عملی انجام بدین – چون در اکثر خواب ها انسان کنترلی نداره و نمیدونه که داره خواب میبینه … اگه شما در خواب هاتون بدونین که الان خوابین و دارین خواب میبینین یعنی شما در مرحله ی خوبی جای دارین و میتونین در خواب هاتون از افرادی که میبینین سوالاتی درمورد دین … آفرینش … خدا و… بپرسین به جوابایی میرسین . به این مدل خواب دیدن که فرد در رویا هم دارای اختیاره و میتونه مثل بیداری کارایی که میخواد  انجام بده سفر روح در رویا میگن … شما اگه به این مرتبه برسین یعنی هم در بیداری و هم در خواب شبانه زنده این و دارین با اختیار کامل زندگی میکنین . این به هیچ عنوان چیز عادی نیست و رسیدن به این مرتبه هم کار آسونی نیست . انسان های عارف و کسانی همچون شاعرین و انسان های بزرگ به این مرتبه میرسن . و لازمه بگم  شما وقتی به این مرتبه میرسین از طریق عواملی به امر خدا رویاهایی معنوی و آموزشی میبینین تا خوب یاد بگیرین که در خواب کنترل کار ها رو خودتون تو دست بگیرین  اون آدمایی که شمارو در خواب راهنمایی میکنن اساتید خواب نام دارند  . چون این بخشی از زندگی روح در خارج از کالبد فیزیکی یا همون جسم شماست . شما در خواب به وسیله ی فکرتون میتونین حرکت کنین یا حرف بزنین … روح با فکر حرکت میکنه نه با اعمال حرکتی . تمام این حرفایی که تا اینجا خوندین عین  حقیقته چون توسط خود من و انسان های بسیار زیادی دیده شده و همچنین در مطالعات . اگرهم باور ندارین این به خود شما بر میگرده و نظرتون کاملآ قابل احترامه و همون طوریم که گفتم این قابلیت ها با آدمی هست و این یه جادوگری نیست و این بخشی از هر انسانه و تنها مشکلی ما آدما داریم اینه که خودمون و نیمشناسیم و خودمون و کم و تنها فرض میکنیم

 

***خواب های شیطانی : هر خوابی که خارج از منطق و عرف جامعه و زندگی الانتون بود رو دیدید بدونید اون خواب دروغه ، یا به قول معروف شیطانیه ، مثال اگر در خوابی شما به گناهی تشویق میشید ، به زدن کسی تشویق میشید ، یا این کارها در شما زیبا جلوه داده میشه ، همه اینها خواب های غلط محسوب میشن .

***پرواز و سقوط  در خواب: اگر شما در خوابتون دیدید که در حال پرواز کردن هستید ، یا به جای راه رفتن قدم های بسیار بلند ور میدارید ، این نشان از رشد وجودی و معنوی شماست ، هر چقدر انسان بزرگ تر و بهتری باشین این پرواز ها بیشتر و بیشتر میشه ، و در هر بار یک تجربه معنوی با خودش به همراه خواهد داشت . اگر خواب میبینید در بالای برج یا کوهی هستید اون هم باز نشانه منزلت و بزرگی شما نزد خداست. اگر هم در خواب ها در حال سقوط باشین یعنی از بزرگیتون نزد خدا کم شده ، حالا اگه یک نگاهی به حرف ها و کاراتون بندازین میتونین متوجه شین کدوم کارتون یا حرف یا رفتارتون باعث شده افت کنین.

***درخواست از خدا : این نکته رو خوب هواستون باشه ، فرض شما امشب از خدا میخواین که به شما حقیقت رو نشون بده ، یا از خدا میخواین که خدایا من رو به خودت برسون ، من رو هدایت کن ، به من راه رو نشون بده ، حالا شما توقع دارین یک فرشته در خواب بیاد بگه بله راه اینه چاه اینه و خدا هم اینه ، این کاملا اشتباست ، شما اگر زمینه ای داشته باشین در اون شب که این درخواست رو کردین یا چند شب بعد به عنوان مثال میبینین که دارین نماز میخونین ، یا دارین به فقیری کمک میکنین ، شما هم خیلی عادی از این خواب رد میشین ، در صورتی که این جواب همون خواسته ی شماست ، که داره به شما میگه که اگر میخوای به اون سعادت برسی باید نماز بخونی و دست فقیران رو بگیری ، این یک مثال بود ، امکان داره شما نسبت به درونتون هر خوابی ببینین. اگرم خواب قابل توجهی ندیدین بدونین الان موقع خوبی واسه تصمیم شما نیست ، چون برای دیدن خواب ها و دریافت کمک اول باید زمینه ورود رو فراهم کنین که اون زمینه پاکی و راستی شماست .

***حرکت در خواب :این حرف من و یادتون باشه ، در خواب هاتون محو محیط نباشین ، بلکه جستجو گر باشین ، رمز حرکت در خواب شما علاوه بر پاکی و راستی ، استفاده از فکره ، شما در خواب با دست و پا نمیتونین حرکت کنین بلکه باید با فکر حرکت کنین . به عنوان مثال فکر کنین که میخواین پرواز کنین نه اینکه در خواب دست و پا بزنین . کار ها و صحبت ها در خواب با فکر انجام میشه .

امتحان درونی :زمان هایی هست که انسان که سعی میکنه عملی رو مرتکب نشه ، به عنوان مثال میاد که سیگار کشیدن رو ترک کنه ، ابتدا به خودش قول هایی میده ، که من دیگه سیگار نمی کشم ، بعد از چند روز که این کار رو انجام نداد فرد فکر میکنه که از پس این کار بر اومده و دیگه سراغ سیگار نمیره ، حال ما در هر زمینه ای که از عملی دست بکشیم ، مخصوصا در مورد کنترل نفسانیات پنج گانه، بعد از مدت کوتاهی خوابی رو خواهیم دید . اگر مقصود سیگار کشیدن بوده باشه ، فرد در رویا میبینه که مجلسی هست و بعد از صرف ناهار سیگاری بهش تارف میکنن ، فرد هم نمی دونه که داره رویا میبینه ، اگر در رویا سیگار بکشه ، به این معنی هست که هنوز کار رو تموم نکرده و باید بیشتر و بیشتر تلاش کنه ، اما اگر در رویا از سیگار کشیدن امتناع کرد ، یعنی اینکه تا بدین جای کار به خوبی جلو اومده و موفق بوده — و این یعنی موفق شدن در امتحان درونی .

امتحان درونی مانند یک آماده باش میمونه ، که فقط جنبه ی یک تلنگر و گوش زد رو داره ، چون اگر فرد در خواب سیگار رو قبول و استفاده کنه ، فرداش که بیدار شد باید این سوال رو از خودش بپرسه ؟ چرا با اینکه گفتم سیگار رو ترک کردم اما باز هم در خواب سست بودم و سیگار رو کشیدم ؟ پس هنوز کار دارم و باید حواس خودم رو  جمع کنم .

به احتمال خیلی بالا هم شما زمان هایی که شروع به کنترل نفس میکنید بعد از چند شب نمونه این خواب ها رو خواهید دید ، پس با معنی اون آشنا باشین

دیدن کودک در خواب :به کرار دیده شده که فرد در خواب میبینه دارای بچه ای هستش ، حالا میتونه اون بچه یک نوزاد باشه ، یا اینکه میتونه یک بچه چند ساله باشه . افراد در این خواب ها گاهی این رو مشاهده میکنن که این بچه ، فرزند خودشونه و اون رو خیلی دوست دارند ، گاهی این رو مشاهده میکنن که این بچه گم شده و دارن دنبالش میگردن ، و گاها هم این رو میبینن که بچه هنوز برای خودشون نیست اما این بچه رو دوست دارن و باهاش هم بازی هستند ، یا یک بار هم خود من دیدم که بچه ای دارم اما بچم باهام قهره ، حالا بسته به دنیای درونی فرد این خواب ها میتونه اشکال متفاوتی داشته باشه ، اما معنی این رویا چیه ؟

فرد زمانی که قدم در راه معنوی میذاره یا برای کسب اطلاعات معنوی شروع به جستجو میکنه در اصل داره بعد معنوی خودش رو بیدار و زنده میکنه ، و اون رو مثل یک نهال باید پرورش بده تا بزرگ شه ، خواب فرزند دیدن هم به همین معنی هستش ، شما زمانی که خواب فرزندی رو میبینین در اصل دارین بعد معنوی خودتون رو مشاهده میکنین ، اگر بچه خودتون رو گم کرده بودین به این معنی هستش که بعد معنوی خودتون رو گم کردین و اگر دیدن با بچه بسیار شاد هستید و دارین بازی میکنین ، یعنی اینکه با بعد معنوی خودتون بسیار جور و مچ هستید، حالت های دیگه هم به همین منوال ….

***خواب های معنوی :بارها شده انسان ها خواب مرقد امام رضا ، مکه، طواف در مکه و یا خوندن نماز و قرآن رو دیدن ، یا در مواردی صحنه ای از بهشت رو دیدن و جایگاهشون رو ، این خواب ها به هیچ عنوان شیطانی نیست و حقیقته ، و نشان از بزرگی جایگاه فرد نزد خدا داره ، و از طرفی هم نشانه عشق روح اون فرد به این مکانهاست ، بازم تاکید میکنم ، اگر اینجور خوابی میبینین به کسی نگین و تعریف نکنین ، چون باعث میشه که خواب هاتون رو از دست بدین ، چون خواب مخصوص یک فرده و نسبت به اعمال و ظرفیت هر شخصی خوابی بهش نشون داده میشه ، شما وقتی خوابتون رو برای کسی تعریف میکنین یعنی دارین خودنمایی میکنین که من این و دیدما ، اگر از جنبه هدایت باشه و اون هم برای فردی بگین که اهل دل باشه زیاد مورد نداره . در کل باید راز نگه دار باشین و راز خواب های شما راز شماست. 

خود من اولا که خواب میدیدم انقدر که ذوق داشتم و خوشحال میشدم از اون طرف هم به خودم میبالیدم و خودم رو کسی فرض میکردم ،واسه دیگران هم خواب هام و به وضوح تعریف میکردم ، یک هفته نگذشت که دیدم پیر مردی در خوابم اومد و گفت خواب هات دیگه قطع شد.همون شدو همون ، تا ۲ سال بعد از اون ماجرا من خوابی ندیدم.

تمام توضیحاتی که دادم توسط دوستان و خود من امتحان شده و دیده شده ، نمونه این مطالب رو هم در جاهای دیگه میخونین اما به این صراحت بیان نشده ، همون طور که میبینین نوشته ها به صورت روان و خودمونی و با مثال بیان شده این نکات رو بلد باشین تقریبا نصف خواب هاتون رو میتونین به درستی تعبیر کنین و بشناسین .

پست ورود به دنیای اسرار آمیز خواب رو  حتما مطالعه کنین تا با محث رویاها کاملا آشنا بشید .

تا اونجایی که لازم بود بدونین گفتم . تا بخش بعد یا حق…

برچسب‌ها:
شهاب دلفان آذری 7 سال است که چشمانم با نگاه دیگری به دنیا باز شده است. شاید بتوان گفت 7 ساله ام. زندگی توامی از عشق و شوق تسلیم بودن در برابر خدایی است که آفریننده ی عشق است. رفته رفته تعالیم و مفاهیم بالاتری را کسب میکنیم. در یادگیری مطالب کوتاهی نکن. زمان همیشگی نیست. یک روز وقت رفتن من و تو نیز می آید. آن زمان سرنوشت ساز است. بگذار رو سفید باشیم. دنیا از آن چیزی که در ظاهر می بینی بسیار عمیق تر، با ارزشتر و معنوی تر است. تنها کافیست که بخواهی خدایت را بشناسی. اگر شاگرد حاضر باشد. استاد نیز حاضر میشود.

دیدگاه(۲۰۲)

 1. سلام..من چن تا دوست خیلی خوب تو خواب داشتم ولی از وقتی راجع بهشون با چن نفر صحبت کردم دیگه نمی بینمشون…چی کار باید بکنم؟

  1. سلام به شما مریم عزیز.
   دیگه از رویاهاتون برای کسی جیزی نگید . از خودتون و روح و یا خویشتن حقیقی خود هم معذرت خواهی کنید.
   ان شاالله که دوباره بتونید اون دوستان رو ببینید.

 2. سلام و عرض ادب و خسته نباشید و تشکر خدمت شهاب بزرگوار.
  جناب شهاب در حین مطالعه کامنتهای مربوط به خواب و رویاها مطلبی را خواندم با این مضمون : ” کتاب صوتی نیروی حال” این کتاب را به یکی از بزرگواران پیشنهاد کرده بودید گوش فرا دهند، ممنون میشم لطف کنید در رابطه با اثرات و فواید این کتاب صوتی و همچنین راه تهیه این کتاب، و اینکه آیا همگان میتوانند از این کتاب بهره ببرند یا خیر؟ توضیحاتی بفرمایید،
  باتشکر و سپاس،.

 3. سلام و روزگارتون خوش . آقا شهاب راستش من مدتی بعد از مدتی مراقبه دو تا خواب دیدم که واسم عجیب بود و اگه میشه میخوام کمک کنید بفهممشون.اولین خواب این بود که انگار من وارد یه مکان مذهبی مثل زیارتگاه شده بودم(ضریح بود ) و درست در کنار اونجا دیواری رو به روم بود، کشوهایی تمامش رو گرفته بود درست مثل یک سردخونه و اینو بگم که من تنها نبودم همش در طول خواب یک نفر دیگه هم کمکم میکرد مثلایهو دیدم موجوداتی که شبیه انسانهایی عجیب و ترسناک ( لاغر و استخونی و انگار فقط یک لایه پوست بهشون چسبیده بود راستش بیشتر شبیه چیز دیگه ای بودن تا انسان ) از داخل اون کشوها میان بیرون و همون موقع تعداد زیادی مرد که لباس هایی سبز به تن داشتن شروع کردن به گرفتن اونها و میخواستن دوباره اونا رو وارد کشو ها بکنن و من و همراهم هم رفتیم کمکشون . میدیدم که بعضی از کشوها داخلش یکی از همین مردهای سبز پوش هست و اون موجودات اونا رو هم مینداختن بیرون اما اونا واقعا بی جون بودن و تکون نمیخوردن .بعدا فقط اون مردها رو داخل کشوها میزاشتیم و اون موجودات واسه خودشون پراکنده بودن. یهو دیدم همشون دور من جمع شدن (اینو بگم که همراهم رو از اول ندیدم و همش تو فکرم بود که هست و داره اونم مثل من کاری انجام میده اما اون لحظه حضورشو مشت سرم خیدی خوب احساس میکردم) و یکیشون همش دورم میچرخید و بهم صورتم دست میزد و میخندید و باز میچرخید یک دفعه تمام ترسم رو کنار گذاشتم و خواستم از خودم دورشون کنم اما نمیرفتن تا اینکه صدای همراهمو از پشت گوشم شنیدم که گفت بگو ” یا علی مدد “. و وقتی دستام رو حائل صورت اون موجود قرار دادم و بارها گفته ی همراهمو تکرار کردم (با صدایی که انقدر محکم بود و پر اطمینان که خودم تعجب کرده بودم )و هر بار اون موجود ترسش بیشتر میشد و دور تر میشد تا اینکه دیگه خبری از هیچ کدومشون نبود . راستی وقتی اولین جنازه ای که از مرد ها دیدم تو فکرم اومد که اینا حتما شهیدن ، نمیدونم درست خیلی وقته از خوابم میگذره.ببخشید اینم خواب دومم…
  قبل از اینکه بخوابم از دست اطرافیانم خیلی ناراحت بودم و واسه اولین بار تو زندگیم خیلی صمیمانه با خدا حرف زدم و چشمام بسته بود و در همین حین احساس کردم همونطور که نشستم دارم میچرخم راستش چند بار تا حالا موقع مراقبه اینجوری شدم.شبش خواب دیدم چادر پوشیدم و توی یک محیط خیلی خیلی وسیع که زمینش سرامیک بود و هوا تاریک بود آدمهای زیادی جمع شده بودن وقتی بیشتر دقت کردم دیدم یه قسمت ازدحام مردم بیشتره ، اونا دور کعبه جمع شده بودن و بهش چنگ مینداختن و دعا میکردن . کمی توی اون محوطه چرخیدم و کنار عده ای وایسادم که شخصی داشت باهاشون حرف میزد و سوال میکرد کی مسلمانه ؟ با اینکه فکر میکردم من فقط مسلمان اون جمع هستم اما انقدر ترس داشتم که هیچی نگفتم و فقط نگاهشون میکردم. تا اینکه رفتم رو به روی کعبه وایسادم یهو دیدم تمام اون خانومایی که با چادرهای مشکی کنار کعبه بودن کنار رفتن و انگار کسی گفت برو جلو مگه اینو نمیخوای؟ … توی همون خواب تمام گذشتم و ناراحتی هام و بی پناهی هامو به یاد اوردم و یک آن با شوق دویدم سمت کعبه و کنارش نشستم و با گریه حرف میزدم راجع به اون ناراحتی ها با فکر اینکه من دیگه بی پناه نیستم آغوش محبت آمیزی که سالها کم داشتم رو حس میکردم تا اینکه حس کردم قطره ی آب روی صورتم چکید وقتی سرمو اوردم بالا و آسمونو دیدم به یکباره قطره های آب زیادی روی صورتم ریخته شد همون موقع صدای واضحی رو شنیدم که میگفت ” این رحمت خداونده برای تو… یه همچین چیزی چون دوباره این مابین جمله ی یا علی مدد رو شنیدم. ”
  راستش این دو خواب هر دو حدودا ۴ ماه پیش اتفاق افتادن به خاطر همین جملات درست یادم نیست .

  1. سلام ب شما کوثر عزیز
   در مورد سوال شما ، خواب اول شما در مورد نفسانیات شماست و همچنین مربوط به موجوداتی مثل اجنه هم میشه که مدام قصد ایجاد مزاحمت برای انسان رو دارن، اما راهنماهای شما از شما مراقبت میکنن و نمیزارن زیاد احساس کنید.
   احتمالا شما در نقطه ی خوبی از نظر معنوی قرار دارین که این خواب ها رو دیدین.
   و از شما خواسته شده که در این راه و عقب زدن این موجودات از حضرت علی و نام او مدد بگیرین.
   و در مورد خواب دوم شما، خوبی شما انقدری هست که لایق دونسته شدین که کعبه رو زیارت کنین، این خواب به این معنی نیست که برین و برای سفر حج ثبت نام کنین ، بلکه نشان از مقام انسانیت شما داره.

 4. سلام و عرض ادب من در رابطه ایی قرار دارم که خیلی احساس رشد معنوی و عرفانی میکنم اون شخص همیشه من و هدایت و راهنمابی میکنه انگار قسمتی از منه چند سال خوب هم و میسناسیم الان حدود سه ماهه هر سحرگاه حضور من در کنارش احساس میکنه که مثل یه نور به سراغش میرم فقط نگاه میکنم انقدر تکرار میشه که به دنبال این هستیم چه پیامی در اون هست نه خوابه نه بیدار در عالمی که هوشیاره من خودم واقعا نمیدونم چرا روحم پیش اون در یه زمان اونم هر شب میره ممنون میشم با رهنماییتون ما رو از این ابهام در بیارین

  1. سلام به شما محبوبه عزیز
   در مورد موضوعی که مطرح کردید این نشان از این هست که روح های شما به هم وابسته هستند و شما تمایلات مشترکی با یکدیگر دارید
   اما این دلیل بر این نیست که در ازدواج شما بدون هیچ مشکلی باشید.
   چون ازدواج دو جسم تمایلات ذهنی رو هم به همراه داره و احتمال داره اختلافات زیادی رو هم به وجود بیاره.
   اگر ازدواج کردید و مشکلات اینچنینی به وجود اومد، باید با صحبت به راهکار های مشترکی برسید و این ازدواج بزرگترین درس و امتحان برای رشد و تکامل هر دو شما خواهد بود.

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قبل از ارسال دیدگاه معادله زیر را پاسخ دهید. *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.