صفحه اصلی سرزمینهای دور قوانین در مورد ارسال دیدگاه ها
قوانین در مورد ارسال دیدگاه ها

قوانین در مورد ارسال دیدگاه ها

0
0

للطفا قوانین مربوطه در مورد ارسال دیدگاه ها را مطالعه نمایید. 

وب سایت سرزمین های دور، یک وب سایت معنوی است که می کوشد مطالب معنوی را درست به آنگونه که هستند میان جستجوگران راه حق اشاعه دهد.

شما به عنوان یک مخاطب و یک جستجوگر راه خودشناسی و خداشناسی، این حق را دارا هستید که بتوانید سوالات خود را در مورد مطالب نوشته شده مطرح نمائید. 

از این رو در پایان هر پست، بخشی به نام دیدگاه ها وجود دارد که میتوانید دیدگاه و یا پرسش مورد نظر خود را در آنجا برای مدیر سایت بنویسید

سوالات مطرح شده تماما توسط مدیر سایت، اینجانب  و یا توسط دیگر مدیران پاسخ داده میشوند. 

نکات قابل توجه در مورد ارسال دیدگاه:

لطفا سوالات خود را در پست های مربوطه مطرح نمایید.  به عنوان مثال اگر در مورد اساتید درون پرسشی دارد، این سوال را در خود پست اساتید درون مطرح نمائید. و یا اگر سوالی در مورد خواب و یا تعبیر خواب دارید. این سوال را در زیر پست های مربوط به خواب و رویا مطرح نمائید. در غیر این صورت، نظرات شما عزیزان، تایید نخواهد شد. 

  • لطفا بعد از مطالعه هر پست، با صبر و حوصله دیدگاه های دیگر دوستان را نیز مطالعه کنید، همیشه گفته شده است که دیدگاه ها و پاسخ هایی که توسط مدیران به پرسش مخاطبین داده شده است؛ از خود پست ها مهم تر هستند. از این رو با مطالعه نظرات دیگر عزیزان میتوانید پاسخ بسیاری از سوالات خود را پیدا کنید. در صورتی که پرسش مورد نظر شما در بین سوالات وجود نداشت، دیدگاه و یا پرسش خود را مطرح نمائید. طبعا در فاصله زمانی ۲ الی ۷ روز دیدگاه شما پاسخ داده خواهد شد. در غیر این صورت، اگر دیدگاه شما جز دیدگاه های تکراری باشد پاسخی به آن تعلق نمیگیرد. علت این امر نیز بالا بردن سطح محتوای مفید مطالب سایت و بخش دیدگاه ها است. 
  • در دیدگاه های خود از قرار دادن شماره تماس و یا آی دی تلگرام خود داری نمائید. زیرا از جانب مدیران برای پاسخ به سوال شما تماسی حاصل نمیشود!!!
  • برای مطرح کردن موارد و یا سوالات در مورد خیریه سرزمین های دور، پست مربوطه یعنی پست گروه خیریه سرزمین های دور را مطالعه نمائید. 

با تشکر از حمایت شما.

برچسب‌ها:
شهاب دلفان آذری 7 سال است که چشمانم با نگاه دیگری به دنیا باز شده است. شاید بتوان گفت 7 ساله ام. زندگی توامی از عشق و شوق تسلیم بودن در برابر خدایی است که آفریننده ی عشق است. رفته رفته تعالیم و مفاهیم بالاتری را کسب میکنیم. در یادگیری مطالب کوتاهی نکن. زمان همیشگی نیست. یک روز وقت رفتن من و تو نیز می آید. آن زمان سرنوشت ساز است. بگذار رو سفید باشیم. دنیا از آن چیزی که در ظاهر می بینی بسیار عمیق تر، با ارزشتر و معنوی تر است. تنها کافیست که بخواهی خدایت را بشناسی. اگر شاگرد حاضر باشد. استاد نیز حاضر میشود.

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قبل از ارسال دیدگاه معادله زیر را پاسخ دهید. *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.